Wyślij wiadomość
Dom ProduktyGenerator tlenu PSA

Przemysłowy generator tlenu / PSA Oxygen Plant do produkcji stali w piecu elektrycznym

Orzecznictwo
Chiny Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Tak się cieszę, że mogę współpracować z Cherish Gas i szczęśliwie ze sobą pracowaliśmy. Mamy produkty wysokiej jakości i najlepszą obsługę. Wszelkie problemy zostaną rozwiązane i natychmiast uzyskamy informację zwrotną. Doceniony!

—— Emad

Podczas współpracy z Cherish Gas jesteśmy pod wrażeniem ich umiejętności zawodowych. Nie tylko za produkty, ale także za obsługę. Mam nadzieję pracować przez długi czas.

—— Joel

Im Online Czat teraz

Przemysłowy generator tlenu / PSA Oxygen Plant do produkcji stali w piecu elektrycznym

Przemysłowy generator tlenu / PSA Oxygen Plant do produkcji stali w piecu elektrycznym
Przemysłowy generator tlenu / PSA Oxygen Plant do produkcji stali w piecu elektrycznym Przemysłowy generator tlenu / PSA Oxygen Plant do produkcji stali w piecu elektrycznym

Duży Obraz :  Przemysłowy generator tlenu / PSA Oxygen Plant do produkcji stali w piecu elektrycznym

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Cherish
Numer modelu: PO-42-93-6-A
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudło ze sklejki
Czas dostawy: W ciągu 3 miesięcy od otrzymania wpłaty.
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 60 zestawów / miesiąc

Przemysłowy generator tlenu / PSA Oxygen Plant do produkcji stali w piecu elektrycznym

Opis
Materiał: Stal Kolor: Jasne lub dostosowane
Wydajność tlenu: ≤42Nm3/godz Czystość: 93%±3
Ciśnienie: 0,3 ~ 0,4 MPa Atmosferyczny punkt rosy: ≤-40℃
High Light:

generator psa o2

,

instalacja tlenowa psa

PSA Oxygen Plant od chińskiego producenta stosowana w produkcji stali w piecach elektrycznych

 

Zasada działania maszyny do wytwarzania tlenu PSA: Maszyna do wytwarzania tlenu PSA jest automatycznym urządzeniem, które pobiera zeolitowe sito molekularne jako adsorbent, WYKORZYSTUJE zasadę adsorpcji ciśnieniowej, desorpcji dekompresyjnej w celu adsorpcji i uwalniania tlenu z powietrza, aby oddzielić tlen. Sito molekularne zeolitu jest rodzajem poprzedzonego specjalną technologią przetwarzania porów, powierzchnią i wewnętrznym mikroporowatym sferycznym granulowanym adsorbentem.Jest biały. Jego właściwości przepustowe umożliwiają kinetyczną separację tlenu i azotu. Wpływ sita molekularnego zeolitu na separację tlenu i azotu opiera się na niewielkiej różnicy średnic kinetycznych obu gazów.Cząsteczki azotu mają większą szybkość dyfuzji w porach sita molekularnego zeolitu, podczas gdy cząsteczki tlenu mają wolniejszą szybkość dyfuzji. ​​Dyfuzja wody i dwutlenku węgla w sprężonym powietrzu niewiele różni się od dyfuzji azotu. kolumna adsorpcyjna to cząsteczki tlenu.

 

Produkcja tlenu PSA ma na celu wykorzystanie selektywnej charakterystyki adsorpcji sita molekularnego zeolitu, przy użyciu adsorpcji ciśnieniowej, cyklu desorpcji dekompresyjnej, sprężonego powietrza do wieży adsorpcyjnej w celu uzyskania separacji powietrza, aby w sposób ciągły wytwarzać tlen o wysokiej czystości.

 

Charakterystyka techniczna generatora tlenu PSA:

* Sprężone powietrze jest wyposażone w urządzenie do oczyszczania i osuszania powietrza.Czyste i suche sprężone powietrze sprzyja wydłużeniu żywotności sita molekularnego.

* Zastosowany nowy pneumatyczny zawór kulowy ma zalety szybkiej prędkości otwierania i zamykania, braku wycieków, długiej żywotności, częstego stosowania procesu psa i wysokiej niezawodności.

* Doskonały projekt procesu, wybór nowego sita molekularnego.

* Zastosuj nową technologię produkcji tlenu, stale optymalizuj konstrukcję urządzenia, zmniejszaj zużycie energii i inwestycje kapitałowe.

* Kompaktowa konstrukcja sprzętu zmniejsza zajmowaną powierzchnię podłogi.

  • Stabilna wydajność, sterowanie PLC, automatyczna praca, niski roczny wskaźnik awaryjności.
  • Szybka prędkość rozruchu, 15 ~ 30 minut może zapewnić kwalifikowany tlen.
  • W pełni automatyczna praca sprzętu, cały proces może być realizowany bez nadzoru
  • Wysokowydajne wypełnienie sita molekularnego, bardziej zwarte, solidniejsze, dłuższa żywotność.
  • Stabilne i regulowane ciśnienie, czystość i przepływ w celu zaspokojenia różnych potrzeb klientów.
  • Rozsądna struktura, zaawansowany proces, bezpieczeństwo i stabilność, niskie zużycie energii.
  • W porównaniu z wysokimi kosztami butlowanego tlenu i ciekłego tlenu, generator tlenu ma najniższy koszt produkcji tlenu, co jest najbardziej opłacalne dla przedsiębiorstw zajmujących się leczeniem, plateau, hodowlą, ochroną środowiska i spalaniem.

 

Pola aplikacji:

Przemysłowy generator tlenu PSA może być szeroko stosowany w przemyśle petrochemicznym ze spalaniem wzbogaconym w tlen, hutnictwie pieców elektrycznych, papiernictwie, produkcji szkła, wytwarzaniu ozonu, akwakulturze, oczyszczaniu ścieków, lotnictwie i innych gałęziach przemysłu i dziedzin, dla różnych wymagań różnych użytkowników z różnych branż wykorzystania tlenu, ponieważ zapewniają spersonalizowany, specjalistyczny sprzęt tlenowy, w pełni spełniający wymagania różnych użytkowników gazu.

 

Elementy systemu generatora tlenu PSA i proces roboczy

l Jednostki oczyszczania sprężonego powietrza: Sprężarka powietrza dostarcza najpierw sprężone powietrze do elementu oczyszczającego sprężone powietrze, sprężone powietrze przez pierwsze filtry rurociągów w celu usunięcia większości oleju, wody i pyłu, a następnie przez liofilizator dalej oprócz wody, dobrze usuwanie oleju z filtra, odpylanie, a także poprzez dogładzanie filtra głębokiego oczyszczania, aby zapobiec ewentualnemu wyciekowi śladowych ilości oleju, zapewniają pełną ochronę sita molekularnego.Rygorystyczne komponenty oczyszczania powietrza zapewniają żywotność sita molekularnego.

l Zbiornik powietrza: Rolą zbiornika powietrza jest zmniejszenie przepływu pulsacji, jako bufora; W ten sposób można zmniejszyć wahania ciśnienia w systemie, a sprężone powietrze może płynnie przechodzić przez komponent oczyszczania sprężonego powietrza , tak aby całkowicie usunąć zanieczyszczenia olejowe i wodne oraz zmniejszyć obciążenie kolejnego urządzenia do separacji tlenu i azotu PSA. Jednocześnie, gdy wieża adsorpcyjna jest przełączana, dostarcza również dużą ilość sprężonego powietrza potrzebnego do tlenu i azotu PSA urządzenie do separacji azotu do szybkiego wzrostu ciśnienia w krótkim czasie, dzięki czemu ciśnienie w wieży adsorpcyjnej wkrótce wzrośnie do ciśnienia roboczego, zapewniając niezawodną i stabilną pracę urządzeń.

l Jednostka separacji tlenu i azotu: Istnieją dwie wieże adsorpcyjne A i B wyposażone w specjalne sito molekularne. Kiedy czyste sprężone powietrze wchodzi do wlotu wieży A i przepływa przez sito molekularne do końca wylotowego, N2 jest przez nią adsorbowany, a tlen produktu wypływa z wylotu wieży adsorpcyjnej. Po pewnym czasie sito molekularne w wieży A adsorbuje nasycenie. W tym czasie wieża A automatycznie zatrzymuje adsorpcję, sprężone powietrze przepływa do wieży B w celu absorpcji azotu i produkcja tlenu oraz regeneracja sita molekularnego wieży A. Regenerację sita molekularnego uzyskuje się przez szybkie obniżenie kolumny adsorpcyjnej do ciśnienia atmosferycznego w celu usunięcia zaadsorbowanego azotu. Dwie wieże adsorbują i regenerują na przemian, całkowite oddzielenie tlenu i azotu oraz ciągłe wytwarzanie tlenu. Procesy te są kontrolowane przez programowalny sterownik logiczny (PLC). Gdy zawartość tlenu na końcu wylotu jest mniejsza niż ustawiona wartość, program PLCam automatycznie odpowietrza zawór i automatycznie odpowietrza niewykwalifikowany tlen, aby zapewnić, że niewykwalifikowany tlen nie dotrze do punktu gazowego. Hałas jest redukowany do mniej niż 75 dBA przez tłumik, gdy gaz jest rozładowywany.

l Zbiornik buforowy tlenu: Zbiornik buforowy tlenu służy do zrównoważenia ciśnienia i czystości tlenu oddzielonego od systemu separacji azot-tlen, aby zapewnić stabilność ciągłego dostarczania tlenu. W tym samym czasie, po przełączeniu wieży adsorpcyjnej, będzie doładowywał część własnej wieży adsorpcyjnej gazu, z jednej strony pomagając wieży adsorpcyjnej zwiększyć ciśnienie, ale także odgrywać rolę w ochronie złoża, w procesie pracy sprzętu odgrywa bardzo ważną rolę w procesie pomocy technologicznej.

 

Parametry techniczne

● Wydajność tlenu——≤42Nm3/godz

● Czystość —— 93% ± 3

● Ciśnienie —— 0,3 ~ 0,4 MPa

● Atmosferyczny punkt rosy——≤-40℃

 

Przemysłowy generator tlenu / PSA Oxygen Plant do produkcji stali w piecu elektrycznym 0

 

Zdjęcie produktu:

Data dostawy: 75 dni po otrzymaniu wpłaty,

Miesięczna produkcja: 60 zestawów / miesiąc

Termin płatności: 30% depozytu na podstawie podpisanego PI, 70% salda należy wpłacić przed wysyłką.

Obsługa posprzedażna: instalacja w fabryce i kwalifikowana akceptacja debugowania

Szczegóły kontaktu
Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jack Shi

Tel: +8615962151869

Faks: 86-512-66067218

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)