Wyślij wiadomość
Dom ProduktyGenerator tlenu VPSA

Mała skala Psa Nitrogen Plant, generator azotu o wysokiej czystości Bardziej kompaktowy

Orzecznictwo
Chiny Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Tak się cieszę, że mogę współpracować z Cherish Gas i szczęśliwie ze sobą pracowaliśmy. Mamy produkty wysokiej jakości i najlepszą obsługę. Wszelkie problemy zostaną rozwiązane i natychmiast uzyskamy informację zwrotną. Doceniony!

—— Emad

Podczas współpracy z Cherish Gas jesteśmy pod wrażeniem ich umiejętności zawodowych. Nie tylko za produkty, ale także za obsługę. Mam nadzieję pracować przez długi czas.

—— Joel

Im Online Czat teraz

Mała skala Psa Nitrogen Plant, generator azotu o wysokiej czystości Bardziej kompaktowy

Mała skala Psa Nitrogen Plant, generator azotu o wysokiej czystości Bardziej kompaktowy
Mała skala Psa Nitrogen Plant, generator azotu o wysokiej czystości Bardziej kompaktowy

Duży Obraz :  Mała skala Psa Nitrogen Plant, generator azotu o wysokiej czystości Bardziej kompaktowy

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Cherish
Numer modelu: PN-210-49-7-A
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudło ze sklejki
Czas dostawy: 75 dni po otrzymaniu wpłaty.
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 60 zestawów

Mała skala Psa Nitrogen Plant, generator azotu o wysokiej czystości Bardziej kompaktowy

Opis
Wyjście azotu: 200 Nm3/godz Czystość: 99,99%
Nacisk: ≤0,7Mpa Atmosferyczny punkt rosy: ≤ 40 ℃
High Light:

generator azotu azotowego psa

,

generator psa n2

Generator azotu PSA stosowany w przemyśle spożywczym

 

Generator azotu PSA

1, zasada działania generatora azotu PSA:

Urządzenie do produkcji azotu z adsorpcją zmiennociśnieniową to nowy typ urządzeń do separacji powietrza, ze sprężonym powietrzem jako surowcem i węglowym sitem molekularnym jako adsorbentem. Wykorzystując proces PSA w normalnej temperaturze i niskim ciśnieniu, adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) tlenu i azot w sicie molekularnym węgla przy użyciu szybkości dyfuzji powietrza jest inny, poprzez otwieranie i zamykanie zaworu sterującego programowalnego sterownika, realizować proces adsorpcji ciśnieniowej i usuwania próżni, całkowite oddzielenie tlenu, azotu, uzyskanie azotu o wysokiej czystości, czystość azotu i tempo produkcji gazu może dostosować do potrzeb klientów.

 

Nasza firma produkuje zwykłe urządzenie do wytwarzania azotu, czystość azotu wynosi 98 ~ 99,99%, wielkość produkcji azotu wynosi 5 ~ 1000 Nm3 / h, zwykłe urządzenie do wytwarzania azotu z urządzeniem do oczyszczania azotu staje się azotem o wysokiej czystości typu azotu system wytwarzania, czystość azotu może osiągnąć 99,9995%, poziom tlenu w azocie jest mniejszy lub równy 5 PPM, punkt rosy mniejszy lub równy -60 ℃.

 

2, cechy produktu:

 • Niski koszt: zaawansowany proces PSA to prosta metoda produkcji azotu.Azot jest generowany w ciągu kilku minut po uruchomieniu, przy niskim zużyciu energii.Koszt azotu jest niższy niż koszt produkcji azotu z kriogenicznej separacji powietrza.
 • Niezawodna wydajność: importowane sterowanie mikrokomputerem, automatyczna obsługa, brak specjalnych operatorów szkoleniowych, wystarczy nacisnąć włącznik startowy, może działać automatycznie, aby osiągnąć ciągłą produkcję azotu. Czystość azotu jest stabilna i jest monitorowana i wyświetlana przez instrument w celu zapewnienia wymaganej czystości azotu .
 • Doskonałe sito molekularne z importowanego węgla: charakteryzuje się dużą zdolnością adsorpcji, wysoką odpornością na ściskanie i długą żywotnością.
 • Zawór sterujący wysokiej jakości: doskonały importowany specjalny zawór pneumatyczny może zapewnić stabilną i niezawodną pracę sprzętu do produkcji azotu. Silna siła techniczna i doskonała obsługa posprzedażna. Sprzęt jest kontenerowany i należy podłączyć tylko źródło gazu, źródło zasilania i źródło wody podczas instalacji w terenie. Doskonała technologia montażu elektrycznego i mechanicznego, zapewnianie ciągłej obsługi technicznej, odpowiedzialność za uruchomienie witryny i szkolenie.
 • Szybka prędkość rozruchu, 15-30 minut, aby zapewnić kwalifikowany azot.
 • W pełni automatyczna praca urządzeń, cały proces może być realizowany bez nadzoru.
 • Wysokowydajne wypełnienie sita molekularnego, bardziej zwarte, solidniejsze, dłuższa żywotność.
 • Stabilne i regulowane ciśnienie, czystość i przepływ w celu zaspokojenia różnych potrzeb klientów.
 • Rozsądna struktura, zaawansowany proces, bezpieczny i stabilny, niskie zużycie energii w porównaniu z butelkowanym azotem, działanie ciekłym azotem o wysokich kosztach, mechanizm produkcji azotu zapewniający najniższy koszt azotu, do długoterminowego zaangażowania w żywność, produkty chemiczne, produkty sprzętowe , produkty farmaceutyczne i inne przedsiębiorstwa produkcyjne i przetwórcze, zastosowanie maszyny azotowej jest najbardziej opłacalne.

 

Główne obszary zastosowania: generator azotu PSA szeroko stosowany w przemyśle elektronicznym, metalurgicznym, petrochemicznym, spożywczym, farmaceutycznym, włókien chemicznych, obróbce cieplnej, oponach gumowych itp.

 

3, Skład maszyny do produkcji azotu PSA:

 • System oczyszczania sprężonego powietrza: węglowe sito molekularne jest kluczowym materiałem do określenia zdolności produkcyjnej maszyny azotowej.Ponieważ sprężone powietrze dostarczane przez sprężarkę powietrza zwykle zawiera olej i wodę, olej i woda zmniejszają zdolność adsorpcji węglowego sita molekularnego, więc sprężone powietrze musi usunąć olej i wodę przed wejściem do systemu separacji tlenu i azotu.Po pierwsze, powietrze jest sprężane przez sprężarkę do 0,75-1,0 MPa i wchodzi do systemu oczyszczania powietrza, filtr rurociągu usunie większość wody, oleju i zanieczyszczeń mechanicznych, a następnie liofilizator odwadnia przez chłodzenie i powoduje rosę ciśnieniową od 2 ℃ do 10 ℃, ponadto powietrze jest przetwarzane przez filtr precyzyjny, filtr superprecyzyjny i odtłuszczacz z węglem aktywnym, powietrze o ciśnieniu 0,75-1,0 MPa, ciśnieniowy punkt rosy od 2 ℃ do 10 ℃ oraz olej zawartość mniej czysta 0,01 Ppm zostanie uzyskana.System oczyszczania sprężonego powietrza składa się z filtra rurociągu, liofilizatora, filtra dokładnego, filtra ultradokładnego, odolejarki z węglem aktywnym, automatycznego zaworu kanalizacyjnego, zaworu kulowego i tak dalej.
 • System zbiornika powietrza: Celem systemu zbiornika powietrza jest zapewnienie stabilności gazu używanego w systemie separacji tlenu i azotu.Po przełączeniu systemu separacji tlenu i azotu może to zapobiec zbyt szybkiemu chwilowemu przepływowi powietrza, wpłynąć na efekt oczyszczania powietrza, poprawić jakość sprężonego powietrza wchodzącego do adsorbera i pomóc przedłużyć żywotność sita molekularnego. Powietrze system zbiornika składa się ze zbiornika powietrza, zaworu ochronnego, zaworu kulowego, zaworu kulowego, manometru itp.
 • Korpus maszyny do wytwarzania azotu: system separacji tlenu i azotu jest podstawową częścią separacji powietrza.Jego głównym korpusem są dwie wieże adsorpcyjne wypełnione węglowymi sitami molekularnymi.Kiedy czyste sprężone powietrze wchodzi do wieży adsorpcyjnej, tlen, dwutlenek węgla i woda śladowa są absorbowane przez węglowe sito molekularne, a azot jest wyprowadzany z wylotu.Kiedy azot jest adsorbowany w jednej kolumnie, tlen, dwutlenek węgla i woda zaadsorbowane na sicie molekularnym mogą być odprowadzane z porów przez dekompresję w drugiej kolumnie, aby uzyskać biodesorpcję sita molekularnego. Dwie kolumny adsorbują i regenerują na przemian i w sposób ciągły wyjściowy azot Główny korpus maszyny do wytwarzania azotu składa się z wieży adsorpcyjnej, wypełnionego wieżą węglowego sita molekularnego, zaworu pneumatycznego, tłumika, przepustnicy, cylindra sprężania, manometru i tak dalej.
 • Układ buforowy azotu: Główną funkcją układu buforowego azotu jest zrównoważenie ciśnienia i czystości azotu oddzielonego od głównego korpusu maszyny do wytwarzania azotu i zapewnienie ciągłego dostarczania azotu. W tym samym czasie, gdy wieża adsorpcyjna jest przekształcana z regeneracji do adsorpcji, naładuje częściowo kwalifikowany azot przechowywany w wieży adsorpcyjnej w celu ochrony złoża sita molekularnego, a także pomoże zwiększyć ciśnienie wieży adsorpcyjnej. W tym samym czasie, gdy wieża adsorpcyjna regeneruje się do adsorpcji, naładuje częściowo kwalifikowany azot przechowywany w złożu ochronnym wieży adsorpcyjnej, a także pomaga zwiększyć ciśnienie wieży adsorpcyjnej.Układ buforowy azotu składa się ze zbiornika buforowego, przepływomierza, filtra przeciwpyłowego, zaworu regulującego ciśnienie, przepustnicy, zaworu ochronnego itp.
 • Elektryczny system sterowania: Głównymi funkcjami elektrycznego systemu sterowania są uruchamianie i zatrzymywanie urządzeń, wyświetlanie lampki kontrolnej stanu pracy, sygnalizacja alarmu dźwiękowo-świetlnego usterki, wyświetlanie czystości i napędzanie zaworu pneumatycznego zgodnie z ustawionym programem. Elektryczny system sterowania składa się programowalnego sterownika, potrójnego źródła powietrza, elektrozaworu, lampki kontrolnej, mikrometru tlenu itp. Jest instalowany głównie w elektrycznej szafie sterowniczej.

 

3, parametry techniczne

Stabilne i regulowane ciśnienie, czystość i przepływ w celu zaspokojenia różnych potrzeb klientów

● Wydajność azotu —— 210 Nm3/godz

● Czystość ——99,99%

● Ciśnienie ——≤0,7 MPa

● Atmosferyczny punkt rosy ——≤-40℃

Uwaga: niższe wymagania dotyczące zawartości tlenu i punktu rosy, urządzenie do oczyszczania azotu z serii NP jest opcjonalne.

 

Zdjęcie produktu:

Mała skala Psa Nitrogen Plant, generator azotu o wysokiej czystości Bardziej kompaktowy 0

Data dostawy: 75 dni po otrzymaniu wpłaty,

Miesięczna produkcja: 60 zestawów / miesiąc

Termin płatności: 30% depozytu na podstawie podpisanego PI, 70% salda należy wpłacić przed wysyłką.

Obsługa posprzedażna: instalacja w fabryce i kwalifikowana akceptacja debugowania

Szczegóły kontaktu
Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jack Shi

Tel: +8615962151869

Faks: 86-512-66067218

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)