Wyślij wiadomość
Dom ProduktyGenerator tlenu PSA

W pełni automatyczny domowy generator tlenu do chorób układu oddechowego

Orzecznictwo
Chiny Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Tak się cieszę, że mogę współpracować z Cherish Gas i szczęśliwie ze sobą pracowaliśmy. Mamy produkty wysokiej jakości i najlepszą obsługę. Wszelkie problemy zostaną rozwiązane i natychmiast uzyskamy informację zwrotną. Doceniony!

—— Emad

Podczas współpracy z Cherish Gas jesteśmy pod wrażeniem ich umiejętności zawodowych. Nie tylko za produkty, ale także za obsługę. Mam nadzieję pracować przez długi czas.

—— Joel

Im Online Czat teraz

W pełni automatyczny domowy generator tlenu do chorób układu oddechowego

W pełni automatyczny domowy generator tlenu do chorób układu oddechowego
W pełni automatyczny domowy generator tlenu do chorób układu oddechowego

Duży Obraz :  W pełni automatyczny domowy generator tlenu do chorób układu oddechowego

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Cherish
Numer modelu: PO-130-93-10-A
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudło ze sklejki
Czas dostawy: 75 dni po otrzymaniu wpłaty.
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 60 zestawów

W pełni automatyczny domowy generator tlenu do chorób układu oddechowego

Opis
Wydajność azotu: 130Nm3/godz Czystość: 90-93%
Ciśnienie: 0,6-0,8 MPa Atmosferyczny punkt rosy: ≤-60℃
High Light:

domowa maszyna tlenowa

,

maszyna do produkcji tlenu do domu

,

w pełni automatyczny domowy generator tlenu

Zasada opisu

Domowa maszyna tlenowa należy do medycznej maszyny tlenowej z sitami molekularnymi, jest czystym sprężonym powietrzem jako surowcem, WYKORZYSTUJE wysokiej jakości sito molekularne zeolitu, ponieważ adsorbent pod pewnym ciśnieniem wytwarza tlen z powietrza. Po oczyszczeniu suchego sprężonego powietrza, w adsorberze prowadzona jest adsorpcja ciśnieniowa i desorpcja dekompresyjna.Ze względu na efekt aerodynamiczny szybkość dyfuzji azotu w porach sita molekularnego zeolitu jest znacznie większa niż tlenu.Azot jest preferencyjnie absorbowany przez sito molekularne zeolitu, a tlen jest wzbogacany w fazie gazowej, tworząc gotowy tlen.Po dekompresji do normalnego ciśnienia adsorbent desorbuje azot i inne zanieczyszczenia w celu regeneracji.Ogólnie rzecz biorąc, w systemie ustawione są dwie wieże adsorpcyjne, jedna wieża pochłania tlen w celu wytworzenia, druga regeneracja desorpcji wieży, za pośrednictwem sterownika programowego PLC do sterowania otwieraniem i zamykaniem zaworu pneumatycznego, tak aby dwie wieże naprzemiennie krążyły, tak aby uzyskać wyższą czystość tlenu (93%±3).Główne komponenty: inteligentny zintegrowany system tlenu, system ciśnienia powietrza, precyzyjny system filtracji, zdalny system wstępnej diagnostyki GPRS w jednym, obejmuje niewielki obszar, niskie zużycie energii, łatwe w utrzymaniu, a moc wyjściowa jest stabilna, bezpieczna i wydajna, odpowiednia dla rodziny, duże szpitale, instytucje medyczne i inne duże miejsca, które potrzebują tlenu.

 

Funkcja produktu:

 • Tlen jest lekiem na receptę w Europie, Ameryce i Japonii.Zgodnie z różnymi wymaganiami użytkowników, lekarze podają odpowiednie sugestie dotyczące recept.Dlatego jakość tlenu (w tym stężenie tlenu, ciśnienie i przepływ), czas inhalacji tlenem oraz dokładność przepływu tlenu są bardzo ważne dla domowej opieki zdrowotnej użytkowników i tlenoterapii
 • Miniaturowy domowy generator tlenu z sitami molekularnymi jest łatwy w użyciu.Może wchłonąć czysty tlen o standardzie tlenu medycznego w ciągu jednej lub dwóch minut po uruchomieniu maszyny.
 • Absorpcja tlenu jest ekonomiczna i ekonomiczna.W porównaniu ze wszystkimi innymi urządzeniami do absorpcji tlenu, użycie mikrodomowej maszyny tlenowej z sitami molekularnymi jest bardziej ekonomiczne i ekonomiczne, godzinowy koszt konwersji wynosi mniej niż 7 centów.
 • Większość domowych generatorów tlenu jest wyposażona w ruchome kółka, na których chcesz się poruszać, można je bezpośrednio i delikatnie popchnąć, oszczędzając kłopotów z pracochłonnym przemieszczaniem. Ciągnięcie wymaga mniej wysiłku niż butle z tlenem.
 • Gdy medyczny generator tlenu z sitami molekularnymi jest normalnie zasilany tlenem, system automatycznie steruje otwieraniem i zatrzymywaniem generatora tlenu zgodnie ze zmianą zużycia tlenu w domu lub szpitalu, tak aby zaspokoić zapotrzebowanie na zużycie tlenu w szpitala i osiągnąć najlepszy stan oszczędności energii.
 • Cały system jest w pełni automatycznym sterowaniem.Delikatnie naciśnij przycisk sterujący lub mysz komputerową, a system całkowicie uruchomi i zatrzyma działający sprzęt zgodnie z ustawionym programem.
 • System zdalnego monitoringu na bieżąco kontroluje i monitoruje stan pracy systemu w czasie rzeczywistym.Gdy pojawią się nieprawidłowe czynniki, możesz uzyskać monit i alarm oraz podjąć w odpowiednim czasie środki zaradcze, aby zapewnić normalne działanie maszyny.

Pola aplikacji:

 • Funkcja terapeutyczna: dostarczając tlen pacjentom, może być stosowany w leczeniu chorób sercowo-naczyniowych i mózgowo-naczyniowych, układu oddechowego, przewlekłego obturacyjnego zapalenia płuc i innych chorób, a także zatrucia gazami i innych poważnych niedotlenień.
 • Funkcja opieki zdrowotnej: poprzez dostarczanie tlenu w celu poprawy dopływu tlenu do organizmu, osiągnąć cel suplementacji tlenem opieki zdrowotnej.Jest odpowiedni dla osób starszych, słabych fizycznie, kobiet w ciąży, studentów egzaminów wstępnych do college'u i innych grup o różnym stopniu niedotlenienia.Może być również stosowany w celu wyeliminowania zmęczenia i przywrócenia sprawności fizycznej po intensywnym spożyciu fizycznym lub psychicznym.
 • Generator tlenu jest odpowiedni dla małych i średnich szpitali, klinik i stacji zdrowia w miastach, wsiach, odległych obszarach, obszarach górskich i płaskowyżach.Jednocześnie dotyczy to również sanatorium, rodzinnej tlenoterapii, centrum treningu sportowego, stacji żołnierza na płaskowyżu i innych zastosowań miejsca tlenu.

Objaw orientacji:

 • Reakcja wysokościowa powoduje niedotlenienie: środowisko plateau charakteryzuje się niskim ciśnieniem i niedotlenieniem.Kiedy ludzie z równiny wkraczają na płaskowyż, zwykle występują reakcje stresowe układu oddechowego, układu krążenia, układu pokarmowego i układu nerwowego.Terapia tlenowa z maszyną tlenową może być stosowana w przypadku płaskowyżowego obrzęku płuc, ostrej choroby wysokogórskiej, przewlekłej choroby wysokogórskiej, śpiączki plateau, niedotlenienia plateau.
 • Choroby sercowo-naczyniowe i mózgowo-naczyniowe: tak zwana choroba sercowo-naczyniowa i mózgowo-naczyniowa to łącznie choroba naczyń serca i naczyń mózgowych.W tym nadciśnienie, choroby serca, choroba niedokrwienna serca, zawał mięśnia sercowego, zakrzepica mózgowa, niedokrwienie mózgu, zawroty głowy, miażdżyca tętnic i tak dalej.Choroby te mogą powodować, że organizm przyjmuje trudności z tlenem, terapia tlenowa za pomocą aparatu tlenowego może w odpowiednim czasie uzupełnić tlen.
 • Choroba układu oddechowego: choroba układu oddechowego jest rodzajem powszechnej choroby, często występującej choroby, głównych zmian w tchawicy, oskrzelach, płucach i klatce piersiowej, choroba łagodny kaszel, ból w klatce piersiowej, zaburzenia oddychania, poważne trudności w oddychaniu, niedobór tlenu i nawet niewydolność oddechowa i śmierć. Śmiertelność w miastach jest trzecia co do wielkości, a na wsi pierwsza. Należy zwrócić większą uwagę na zanieczyszczenie powietrza, palenie tytoniu, starzenie się społeczeństwa i inne czynniki, przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP ) w kraju i za granicą (dalej określane jako POChP, przewlekłe zapalenie oskrzeli, rozedma płuc, płuc), astma oskrzelowa, rak płuc, rozlane zwłóknienie śródmiąższowe płuc i zakażenia płuc, częstość występowania chorób, śmiertelność, nadal rosną.Choroby te obejmują zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli, przewlekłe zapalenie oskrzeli, wirusowe infekcje dróg oddechowych, astmę, rozedmę płuc, choroby serca płucnego itp. Niezdolność do przyjmowania tlenu zwykle ma ogromny wpływ na te choroby, a nawet śmierć, dlatego pacjenci z tymi chorobami wymagają maszyna tlenowa do leczenia tlenem.

Objawy wymagające tlenoterapii

Chorzy ludzie ze słabym układem odpornościowym, udar cieplny, zatrucie gazem, zatrucie narkotykami itp. W przypadku zatrucia gazem należy ogrzać się piecem węglowym, gotować w szczelnej sypialni, a mianowicie używać gazowego podgrzewacza wody do długich kąpieli i wietrzyć, gdy nie są wolne , łatwo powodują wypadek zatrucia gazem.Po zatruciu gazem u osób często występują zawroty głowy, nudności, wymioty, porażenie, bladość skóry, zamglenie świadomości, poważnymi przypadkami będą delirium, zaciśnięte zęby, drgawki, nietrzymanie moczu, na twarzy pojawi się fuksja ust, przyspieszony oddech i puls.Zaopatrzenie w tlen po zatruciu gazem jest bardzo ważne, ponieważ im większe stężenie tlenu przy wdychaniu, tym większe ciśnienie cząstkowe tlenu, tym szybsze wydzielanie tlenku węgla we krwi, tym większa emisja.Badania wykazały, że tlenek węgla we krwi potrzebuje około 200 minut w pomieszczeniu i 40 minut na czysty tlen, aby uniknąć uszkodzenia serca.

Parametry techniczne:

Produkcja: 130 Nm3/godz

Czystość: 90% - 93%

Ciśnienie: 0,6-0,8 MPa

Atmosferyczny punkt rosy: --60 ℃ (pod normalnym ciśnieniem)

Temperatura: normalna temperatura

 

Zdjęcie produktu:

W pełni automatyczny domowy generator tlenu do chorób układu oddechowego 0

Data dostawy: 75 dni po otrzymaniu wpłaty,

Miesięczna produkcja: 60 zestawów / miesiąc

Termin płatności: 30% depozytu na podstawie podpisanego PI, 70% salda należy wpłacić przed wysyłką.

 

Szczegóły kontaktu
Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jack Shi

Tel: +8615962151869

Faks: 86-512-66067218

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)