Wyślij wiadomość
Dom ProduktyGenerator tlenu PSA

Piec elektryczny Produkcja stali PSA Generator tlenu Maszyna Stal Materiał

Orzecznictwo
Chiny Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Tak się cieszę, że mogę współpracować z Cherish Gas i szczęśliwie ze sobą pracowaliśmy. Mamy produkty wysokiej jakości i najlepszą obsługę. Wszelkie problemy zostaną rozwiązane i natychmiast uzyskamy informację zwrotną. Doceniony!

—— Emad

Podczas współpracy z Cherish Gas jesteśmy pod wrażeniem ich umiejętności zawodowych. Nie tylko za produkty, ale także za obsługę. Mam nadzieję pracować przez długi czas.

—— Joel

Im Online Czat teraz

Piec elektryczny Produkcja stali PSA Generator tlenu Maszyna Stal Materiał

Piec elektryczny Produkcja stali PSA Generator tlenu Maszyna Stal Materiał
Piec elektryczny Produkcja stali PSA Generator tlenu Maszyna Stal Materiał Piec elektryczny Produkcja stali PSA Generator tlenu Maszyna Stal Materiał

Duży Obraz :  Piec elektryczny Produkcja stali PSA Generator tlenu Maszyna Stal Materiał

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Cherish
Numer modelu: PO-65-93-6-A
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudło ze sklejki
Czas dostawy: W ciągu 3 miesięcy od otrzymania wpłaty.
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 60 zestawów / miesiąc

Piec elektryczny Produkcja stali PSA Generator tlenu Maszyna Stal Materiał

Opis
Materiał: Stal Kolor: Jasne lub dostosowane
Wydajność tlenu: ≤65Nm3/godz Czystość: 93%±3
Ciśnienie: 0,3 ~ 0,4 MPa Atmosferyczny punkt rosy: ≤-40℃
High Light:

generator tlenu w psie

,

generator tlenu tlenu w psie

Urządzenia do produkcji tlenu PSA stosowane w produkcji stali w piecach elektrycznych

Opis:

Zasada działania maszyny do wytwarzania tlenu PSA: Maszyna do wytwarzania tlenu PSA jest automatycznym urządzeniem, które pobiera zeolitowe sito molekularne jako adsorbent, WYKORZYSTUJE zasadę adsorpcji ciśnieniowej, desorpcji dekompresyjnej w celu adsorpcji i uwalniania tlenu z powietrza, aby oddzielić tlen. Sito molekularne zeolitu jest rodzajem poprzedzonego specjalną technologią przetwarzania porów, powierzchnią i wewnętrznym mikroporowatym sferycznym granulowanym adsorbentem.Jest biały. Charakterystyka przejścia umożliwia kinetyczną separację tlenu i azotu. Wpływ sita molekularnego zeolitu na separację tlenu i azotu opiera się na niewielkiej różnicy średnic kinetycznych obu gazów.Cząsteczki azotu mają większą szybkość dyfuzji w porach sita molekularnego zeolitu, podczas gdy cząsteczki tlenu mają mniejszą szybkość dyfuzji. ​​Dyfuzja wody i dwutlenku węgla w sprężonym powietrzu nie różni się zbytnio od dyfuzji azotu. kolumna adsorpcyjna to cząsteczki tlenu.

Produkcja tlenu PSA ma na celu wykorzystanie selektywnej charakterystyki adsorpcji sita molekularnego zeolitu, przy użyciu adsorpcji ciśnieniowej, cyklu desorpcji dekompresyjnej, sprężonego powietrza do wieży adsorpcyjnej w celu uzyskania separacji powietrza, aby w sposób ciągły wytwarzać tlen o wysokiej czystości.

 

Maszyna do produkcji tlenu PSA oparta jest na zasadzie adsorpcji ciśnieniowej PSA, przy użyciu wysokiej jakości sita molekularnego zeolitu jako adsorbentu, pod określonym ciśnieniem, z powietrza w celu wytworzenia tlenu. Oczyszczone i wysuszone sprężone powietrze zostało przeprowadzone w adsorberze w celu adsorpcji ciśnieniowej i desorpcji dekompresyjnej. Ze względu na efekt aerodynamiczny szybkość dyfuzji azotu w porach sita molekularnego zeolitu jest znacznie wyższa niż tlenu.Azot jest preferencyjnie adsorbowany przez sito molekularne zeolitu, a tlen jest wzbogacany w fazie gazowej w celu utworzenia gotowego tlenu. Następnie adsorbent desorbuje zaadsorbowane zanieczyszczenia, takie jak azot, poprzez dekompresję do ciśnienia atmosferycznego. Zasadniczo w systemie ustawione są dwie wieże adsorpcyjne, jedna służy do adsorpcji i wytwarzania tlenu, drugi do desorpcji i regeneracji.Sterownik programu PLC służy do sterowania otwieraniem i zamykaniem zaworu pneumatycznego, aby dwie wieże krążyły naprzemiennie, aby zrealizować cel ciągłej produkcji wysokiej jakości tlenu. Cały system składa się z następujących elementów: jednostka oczyszczania sprężonego powietrza , zbiornik powietrza, urządzenie do separacji tlenu i azotu, zbiornik buforowy tlenu.

 

System generatora tlenu PSAkomponenty i pracaproces

lJednostka oczyszczania sprężonego powietrzaS: Sprężarka powietrza dostarcza najpierw sprężone powietrze do elementu oczyszczającego sprężone powietrze, sprężone powietrze przez pierwsze filtry rurociągów w celu usunięcia większości oleju, wody i pyłu, a następnie przez liofilizator dalej oprócz wody, dokładne usuwanie oleju z filtra, kurz usunięcie i wg dogładzający filtr głębokiego oczyszczania, aby zapobiec możliwemu wyciekowi oleju śladowego, zapewnia pełną ochronę sita molekularnego.Rygorystyczne komponenty oczyszczania powietrza zapewniają żywotność sita molekularnego.

lZbiornik powietrza: Rolą zbiornika powietrza jest zmniejszenie przepływu pulsacyjnego, jako bufora; W ten sposób można zmniejszyć wahania ciśnienia w systemie, a sprężone powietrze może płynnie przechodzić przez komponent oczyszczania sprężonego powietrza, tak, aby całkowicie usunąć zanieczyszczenia olejowe i wodne oraz zmniejszyć obciążenie kolejnego urządzenia do separacji tlenu i azotu PSA. Jednocześnie, gdy wieża adsorpcyjna jest przełączana, dostarcza również dużą ilość sprężonego powietrza potrzebnego do tlenu i azotu PSA urządzenie separujące do szybkiego wzrostu ciśnienia w krótkim czasie, dzięki czemu ciśnienie w wieży adsorpcyjnej wkrótce wzrośnie do ciśnienia roboczego, zapewniając niezawodną i stabilną pracę urządzeń.

lJednostka separacji tlenu i azotu: Istnieją dwie wieże adsorpcyjne A i B wyposażone w specjalne sito molekularne. Kiedy czyste sprężone powietrze wchodzi do wlotu wieży A i przepływa przez sito molekularne do końca wylotowego, N2 jest przez nią adsorbowany, i tlen produktu wypływa z wylotu wieży adsorpcyjnej. Po pewnym czasie sito molekularne w wieży A adsorbuje nasycenie. W tym czasie wieża A automatycznie zatrzymuje adsorpcję, sprężone powietrze przepływa do wieży B w celu absorpcji azotu i produkcja tlenu i regeneracja sita molekularnego wieży. Regeneracja sita molekularnego jest osiągana przez szybkie obniżenie kolumny adsorpcyjnej do ciśnienia atmosferycznego w celu usunięcia zaadsorbowanego azotu. Dwie wieże adsorbują i regenerują na przemian, całkowite oddzielenie tlenu i azotu oraz ciągłe wytwarzanie tlenu. Te procesy są kontrolowane przez programowalny sterownik logiczny (PLC). Gdy zawartość tlenu na końcu wylotu jest mniejsza niż ustawiona wartość, program PLCfunkcje automatycznego odpowietrzania zaworu i automatycznego odpowietrzania niewykwalifikowanego tlenu, aby zapewnić, że niewykwalifikowany tlen nie dotrze do punktu gazowego. Hałas jest redukowany do mniej niż 75 dBA przez tłumik, gdy gaz jest rozładowywany.

lZbiornik buforowy tlenu: Zbiornik buforowy tlenu służy do zrównoważenia ciśnienia i czystości tlenu oddzielonego od systemu separacji azot-tlen, aby zapewnić stabilność ciągłego dostarczania tlenu. Jednocześnie po przełączeniu wieży adsorpcyjnej będzie naładować część własnej wieży adsorpcyjnej gazu, z jednej strony, aby pomóc wieży adsorpcyjnej zwiększyć ciśnienie, ale także odgrywać rolę w ochronie złoża, w procesie pracy sprzętu odgrywa bardzo ważną rolę w procesie pomocy technologicznej.

 

Pola aplikacji:

Przemysłowy generator tlenu PSA może być szeroko stosowany w przemyśle petrochemicznym ze spalaniem wzbogaconym w tlen, hutnictwie pieców elektrycznych, papiernictwie, produkcji szkła, wytwarzaniu ozonu, akwakulturze, oczyszczaniu ścieków, lotnictwie i innych gałęziach przemysłu i dziedzin, dla różnych wymagań różnych użytkowników z różnych branż wykorzystania tlenu, ponieważ zapewniają spersonalizowany, specjalistyczny sprzęt tlenowy, w pełni spełniający wymagania różnych użytkowników gazu.

 

Parametry techniczne

● Wydajność tlenu——≤50Nm3/godz

● Czystość——93%±3

● Ciśnienie —— 0,3 ~ 0,4 MPa

● Atmosferyczny punkt rosy——≤-40℃

 

Piec elektryczny Produkcja stali PSA Generator tlenu Maszyna Stal Materiał 0

 

Data dostawy: 75 dni po otrzymaniu wpłaty,

Miesięczna produkcja: 60 zestawów / miesiąc

Termin płatności: 30% depozytu na podstawie podpisanego PI, 70% salda należy wpłacić przed wysyłką.

Obsługa posprzedażna: instalacja w fabryce i kwalifikowana akceptacja debugowania

Szczegóły kontaktu
Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jack Shi

Tel: +8615962151869

Faks: 86-512-66067218

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)