Wyślij wiadomość
Dom ProduktyGenerator tlenu PSA

Namiot wzbogacania tlenu Pomocniczy produkt generatora tlenu Niskie zużycie energii

Orzecznictwo
Chiny Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Tak się cieszę, że mogę współpracować z Cherish Gas i szczęśliwie ze sobą pracowaliśmy. Mamy produkty wysokiej jakości i najlepszą obsługę. Wszelkie problemy zostaną rozwiązane i natychmiast uzyskamy informację zwrotną. Doceniony!

—— Emad

Podczas współpracy z Cherish Gas jesteśmy pod wrażeniem ich umiejętności zawodowych. Nie tylko za produkty, ale także za obsługę. Mam nadzieję pracować przez długi czas.

—— Joel

Im Online Czat teraz

Namiot wzbogacania tlenu Pomocniczy produkt generatora tlenu Niskie zużycie energii

Namiot wzbogacania tlenu Pomocniczy produkt generatora tlenu Niskie zużycie energii
Namiot wzbogacania tlenu Pomocniczy produkt generatora tlenu Niskie zużycie energii

Duży Obraz :  Namiot wzbogacania tlenu Pomocniczy produkt generatora tlenu Niskie zużycie energii

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Cherish
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 SET
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko z drewna Playwood
Czas dostawy: 80 dni po otrzymaniu wpłaty
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 60

Namiot wzbogacania tlenu Pomocniczy produkt generatora tlenu Niskie zużycie energii

Opis
High Light:

maszyna wytwarzająca tlen

,

maszyna dostarczająca tlen

TEczniczne Bgrunt

 

W ostatnich latach, gdy coraz więcej ludzi podróżuje na płaskowyży, zapotrzebowanie na tlen szybko rośnie w turystyce.budownictwo na płaskowyżu i miejscowi mieszkańcyZapewnienie tlenem na płaskowyżu jest głównie podzielone na dwa sposoby: jeden jest to, że duży generator tlenu dostarcza tlen do pomieszczenia jak centralna klimatyzacja,chociaż ten rodzaj dostarczania tlenu jest bardzo wygodne dla ludzi, ale niezależnie od tego, czy inwestycja wstępna lub po użytkowaniu nie są ekonomiczne, a ponieważ powierzchnia dostarczana jest większa, ogólny wzrost stężenia tlenu w pomieszczeniu jest powolny,gdy dostarczanie tlenu jest przerwane, to spowoduje duże marnotrawstwo tlenu; drugi jest jak w szpitalu, jeden dostać tlen przez terminal tlenu z przenośnym małym zbiornikiem tlenu,co nie jest wygodne i niewygodne powieszenie się na inhalatorze tlenu w nosie, ale również wpływa na odpoczynek.W tym przypadku, nasza firma wynalazła namiot do wzbogacania tlenu.

Namiot wzbogacania tlenu Pomocniczy produkt generatora tlenu Niskie zużycie energii 0

Produkts Cechy

Namiot do wzbogacania tlenu wynaleziony przez naszą firmę jest zobowiązany do poprawy stężenia tlenu w lokalnej przestrzeni (wewnątrz namiotu) ekonomicznie, szybko i skutecznie,aby użytkownicy mogli wchłonąć tlen w stosunkowo wygodnym stanie i szybko złagodzić objawy niedotlenienia.

ProduktyZalety

 

a. Ekonomiczne

Wydzielanie tlenu do namiotu wzbogacania tlenem z mikro (medycznym) generatorem tlenu,namiot ma ograniczoną przestrzeń i wymaga znacznie mniej tlenu (zawartość tlenu wynosi około 93%) niż metoda centralnej klimatyzacji do dostarczania tlenu do pomieszczenia, wymagając znacznie mniejszych inwestycji w generator tlenu na wczesnym etapie. Nie ma potrzeby ustanowienia wspierających urządzeń końcowych do dostarczania tlenu.koszty inwestycji w sprzęt są niskie, zużycie energii jest niskie, koszty utrzymania sprzętu są niskie, a gospodarka jest dobra.

 

b. Szybkość

Przestrzeń namiotu wzbogacającego jest ograniczona i wymaga niewielkiej ilości tlenu, aby szybko zwiększyć zawartość tlenu w powietrzu w namiocie.Eksperyment wykazał, że zawartość tlenu w namiocie wzrosła o około 2% po wprowadzeniu tlenu (około 93% zawartości tlenu) do namiotu o objętości 0Poziom tlenu wzrasta znacznie szybciej niż w przypadku centralnego klimatyzacji.

 

c. wygodne

Namiot do wzbogacania tlenu można umieścić bezpośrednio na łóżku.

 

 

Wykorzystanie

Położenie namiotu na łóżku, a tlen jest pompowany do namiotu przez mikro generator tlenu (czystość jest około 93%).zawartość tlenu w namiocie znacznie wzrośnie (około 2%)Ludzie leżą w namiocie, aby odpocząć, wdychając tlen, może szybko złagodzić objawy niedotlenienia.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jack Shi

Tel: +8615962151869

Faks: 86-512-66067218

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)