Wyślij wiadomość
Dom ProduktyGenerator azotu PSA

Przenośny generator azotu o stabilnym ciśnieniu, maszyna do produkcji azotu 0,6 Nm3 / godz

Orzecznictwo
Chiny Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Tak się cieszę, że mogę współpracować z Cherish Gas i szczęśliwie ze sobą pracowaliśmy. Mamy produkty wysokiej jakości i najlepszą obsługę. Wszelkie problemy zostaną rozwiązane i natychmiast uzyskamy informację zwrotną. Doceniony!

—— Emad

Podczas współpracy z Cherish Gas jesteśmy pod wrażeniem ich umiejętności zawodowych. Nie tylko za produkty, ale także za obsługę. Mam nadzieję pracować przez długi czas.

—— Joel

Im Online Czat teraz

Przenośny generator azotu o stabilnym ciśnieniu, maszyna do produkcji azotu 0,6 Nm3 / godz

Przenośny generator azotu o stabilnym ciśnieniu, maszyna do produkcji azotu 0,6 Nm3 / godz
Przenośny generator azotu o stabilnym ciśnieniu, maszyna do produkcji azotu 0,6 Nm3 / godz Przenośny generator azotu o stabilnym ciśnieniu, maszyna do produkcji azotu 0,6 Nm3 / godz

Duży Obraz :  Przenośny generator azotu o stabilnym ciśnieniu, maszyna do produkcji azotu 0,6 Nm3 / godz

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Cherish
Numer modelu: PN-0,6-595-5-A
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudło ze sklejki
Czas dostawy: 75 dni po otrzymaniu wpłaty.
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 60 zestawów

Przenośny generator azotu o stabilnym ciśnieniu, maszyna do produkcji azotu 0,6 Nm3 / godz

Opis
Wydajność azotu: 0,6 Nm3/godz Czystość: 99,9995%
Nacisk: ≤0,5 MPa Atmosferyczny punkt rosy: ≤-60℃
High Light:

elektrownia n2

,

mobilny generator azotu

1, zasada działania generatora azotu PSA:
Urządzenie do produkcji azotu z adsorpcją zmiennociśnieniową to nowy typ urządzeń do separacji powietrza, ze sprężonym powietrzem jako surowcem i węglowym sitem molekularnym jako adsorbentem.Wykorzystując proces PSA w normalnej temperaturze i niskim ciśnieniu, adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) tlenu i azotu w sicie molekularnym węgla przy użyciu szybkości dyfuzji powietrza jest inna, poprzez otwieranie i zamykanie zaworu sterującego programowalnego sterownika, realizuje adsorpcję ciśnienia i odpędzanie próżniowe proces, całkowite oddzielenie tlenu, azotu, uzyskanie azotu o wysokiej czystości, czystość azotu i szybkość produkcji gazu można dostosować do potrzeb klientów.
 
Nasza firma produkuje zwykłe urządzenie do wytwarzania azotu, czystość azotu wynosi 98 ~ 99,99%, wielkość produkcji azotu wynosi 5 ~ 1000 Nm3 / h, zwykłe urządzenie do wytwarzania azotu z urządzeniem do oczyszczania azotu staje się azotem o wysokiej czystości typu azotu system wytwarzania, czystość azotu może osiągnąć 99,9995%, poziom tlenu w azocie jest mniejszy lub równy 5 PPM, punkt rosy mniejszy lub równy -60 ℃.
 
2, cechy produktu:

 • Surowe powietrze jest pobierane z natury, a azot jest wytwarzany przez dostarczanie sprężonego powietrza i prądu.Niskie zużycie energii, niskie koszty eksploatacji.
 • Czystość azotu można łatwo regulować.Na czystość azotu ma wpływ tylko objętość wydechu azotu.Czystość zwykłego azotu jest dowolnie regulowana w zakresie od 95% do 99,99%; Maszyna do wytwarzania azotu o wysokiej czystości może być regulowana w zakresie od 99% do 99,999% według uznania użytkownika.
 • Wysoki stopień automatyzacji urządzeń, produkcja gazu szybka, bezobsługowa. Azot może być generowany w ciągu 10-15 minut po uruchomieniu i wyłączeniu przez naciśnięcie przycisku.
 • Sprzęt ma prosty proces technologiczny, zwartą konstrukcję, małą powierzchnię podłogi i dużą zdolność adaptacji.
 • Pakowanie sita molekularnego metodą burzy śnieżnej, unikanie zjawiska proszku sita molekularnego spowodowanego szokiem powietrznym pod wysokim ciśnieniem i zapewnienie długiego użytkowania sita molekularnego.
 • Cyfrowy przepływomierz z wyświetlaczem z kompensacją ciśnienia, precyzyjnym przyrządem do monitorowania procesów przemysłowych, z chwilowym przepływem i funkcją obliczania skumulowanego.
 • Testowanie online analizatora importu, wysoka precyzja, bezobsługowość.

 

 1. Pola aplikacji
 • Aplikacja przemysłowa SMT
  Wypełnianie azotem spawanie rozpływowe i lutowanie falowe, przy użyciu azotu może skutecznie ograniczać utlenianie lutu, poprawiać zdolność zwilżania spawania, przyspieszać prędkość zwilżania, zmniejszać produkcję kulek cynowych, unikać mostkowania i zmniejszać wady spawania, producenci elektroniki DEMING SMT z setki zestawów ekonomicznych maszyn do adsorpcji azotu zmiennociśnieniowego, przemysł SMT ma dużą bazę klientów, udział w branży SMT przekracza 90%.
 • Zastosowania przemysłu opakowań półprzewodnikowych
  Azot jest używany do pakowania, spiekania, wyżarzania, redukcji i przechowywania. Maszyna do produkcji azotu z adsorpcją zmiennociśnieniową pomaga głównym producentom w branży zdobyć pierwszą szansę w konkursie, aby osiągnąć skuteczne zwiększenie wartości.
 • Zastosowania przemysłu komponentów elektronicznych
  Spawanie selektywne, przedmuchiwanie i hermetyzacja azotem.Udowodniono naukowo, że obojętna ochrona przed azotem jest niezbędnym i ważnym ogniwem udanej produkcji wysokiej jakości komponentów elektronicznych.
 • Zastosowanie w przemyśle chemicznym i przemyśle nowych materiałów
  Azot służy do tworzenia atmosfery beztlenowej w procesach chemicznych, do poprawy bezpieczeństwa procesu produkcyjnego oraz do zasilania transportu płynów.Ropa naftowa: może być stosowana do odazotowania zbiorników rurociągów w systemie, napełniania azotem, wymiany i wykrywania nieszczelności zbiorników magazynowych, ochrony gazów łatwopalnych, a także uwodornienia oleju napędowego i reformingu katalitycznego.
 • Metalurgia proszków, przemysł obróbki metali
  Zastosowanie w przemyśle obróbki cieplnej wyżarzanie stali, żelaza, miedzi, wyrobów aluminiowych, karbonizacja, ochrona pieców wysokotemperaturowych, montaż części metalowych w niskich temperaturach i cięcie plazmowe.
 • Zastosowania w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym
  Stosowany głównie w pakowaniu żywności, konserwowaniu żywności, przechowywaniu żywności, suszeniu i sterylizacji żywności, pakowaniu leków, gazie zastępczym leków, atmosferze transportu leków.
 • Inne obszary zastosowania

Oprócz zastosowania maszyny azotowej w powyższych gałęziach przemysłu, w kopalni węgla, formowaniu wtryskowym, lutowaniu twardym, azotu do opon, wulkanizacji gumy i wielu innych dziedzinach są szeroko stosowane. Wraz z postępem nauki i technologii oraz rozwojem społeczeństwa urządzenie azotowe znajduje zastosowanie w coraz większej liczbie dziedzin.Produkcja gazu na miejscu (maszyna do produkcji azotu) stopniowo zastępuje tradycyjne metody dostarczania azotu, takie jak odparowywanie ciekłego azotu i butelkowany azot, dzięki zaletom oszczędzania inwestycji, niskich kosztów i wygodnego użytkowania.

 
4, Skład maszyny do produkcji azotu PSA:

 • System oczyszczania sprężonego powietrza: węglowe sito molekularne jest kluczowym materiałem do określenia zdolności produkcyjnej maszyny azotowej.Ponieważ sprężone powietrze dostarczane przez sprężarkę powietrza zwykle zawiera olej i wodę, olej i woda zmniejszają zdolność adsorpcji węglowego sita molekularnego, więc sprężone powietrze musi usunąć olej i wodę przed wejściem do systemu separacji tlenu i azotu.Po pierwsze, powietrze jest sprężane przez sprężarkę do 0,75-1,0 MPa i wchodzi do systemu oczyszczania powietrza, filtr rurociągu usunie większość wody, oleju i zanieczyszczeń mechanicznych, a następnie liofilizator odwadnia przez chłodzenie i powoduje rosę ciśnieniową od 2 ℃ do 10 ℃, ponadto powietrze jest przetwarzane przez filtr precyzyjny, filtr superprecyzyjny i odtłuszczacz z węglem aktywnym, powietrze o ciśnieniu 0,75-1,0 MPa, ciśnieniowy punkt rosy od 2 ℃ do 10 ℃ oraz olej zawartość mniej czysta 0,01 Ppm zostanie uzyskana.System oczyszczania sprężonego powietrza składa się z filtra rurociągu, liofilizatora, filtra dokładnego, filtra ultradokładnego, odolejarki z węglem aktywnym, automatycznego zaworu kanalizacyjnego, zaworu kulowego i tak dalej.
 • System zbiornika powietrza: Celem systemu zbiornika powietrza jest zapewnienie stabilności gazu używanego w systemie separacji tlenu i azotu.Po przełączeniu systemu separacji tlenu i azotu może to zapobiec zbyt szybkiemu chwilowemu przepływowi powietrza, wpłynąć na efekt oczyszczania powietrza, poprawić jakość sprężonego powietrza wchodzącego do adsorbera i pomóc przedłużyć żywotność sita molekularnego. Powietrze system zbiornika składa się ze zbiornika powietrza, zaworu ochronnego, zaworu kulowego, zaworu kulowego, manometru itp.
 • Korpus maszyny do wytwarzania azotu: system separacji tlenu i azotu jest podstawową częścią separacji powietrza.Jego głównym korpusem są dwie wieże adsorpcyjne wypełnione węglowymi sitami molekularnymi.Kiedy czyste sprężone powietrze wchodzi do wieży adsorpcyjnej, tlen, dwutlenek węgla i woda śladowa są absorbowane przez węglowe sito molekularne, a azot jest wyprowadzany z wylotu.Kiedy azot jest adsorbowany w jednej kolumnie, tlen, dwutlenek węgla i woda zaadsorbowane na sicie molekularnym mogą być odprowadzane z porów przez dekompresję w drugiej kolumnie, aby uzyskać biodesorpcję sita molekularnego. Dwie kolumny adsorbują i regenerują na przemian i w sposób ciągły wyjściowy azot Główny korpus maszyny do wytwarzania azotu składa się z wieży adsorpcyjnej, wypełnionego wieżą węglowego sita molekularnego, zaworu pneumatycznego, tłumika, przepustnicy, cylindra sprężania, manometru i tak dalej.
 • Układ buforowy azotu: Główną funkcją układu buforowego azotu jest zrównoważenie ciśnienia i czystości azotu oddzielonego od głównego korpusu maszyny do wytwarzania azotu i zapewnienie ciągłego dostarczania azotu. W tym samym czasie, gdy wieża adsorpcyjna jest przekształcana z regeneracji do adsorpcji, naładuje częściowo kwalifikowany azot przechowywany w wieży adsorpcyjnej w celu ochrony złoża sita molekularnego, a także pomoże zwiększyć ciśnienie wieży adsorpcyjnej. W tym samym czasie, gdy wieża adsorpcyjna regeneruje się do adsorpcji, naładuje częściowo kwalifikowany azot przechowywany w złożu ochronnym wieży adsorpcyjnej, a także pomaga zwiększyć ciśnienie wieży adsorpcyjnej.Układ buforowy azotu składa się ze zbiornika buforowego, przepływomierza, filtra przeciwpyłowego, zaworu regulującego ciśnienie, przepustnicy, zaworu ochronnego itp.
 • Elektryczny system sterowania: Głównymi funkcjami elektrycznego systemu sterowania są uruchamianie i zatrzymywanie urządzeń, wyświetlanie lampki kontrolnej stanu pracy, sygnalizacja alarmu dźwiękowo-świetlnego usterki, wyświetlanie czystości i napędzanie zaworu pneumatycznego zgodnie z ustawionym programem. Elektryczny system sterowania składa się programowalnego sterownika, potrójnego źródła powietrza, elektrozaworu, lampki kontrolnej, mikrometru tlenu itp. Jest instalowany głównie w elektrycznej szafie sterowniczej.

 
5, Parametry techniczne
Stabilne i regulowane ciśnienie, czystość i przepływ w celu zaspokojenia różnych potrzeb klientów
● Wydajność azotu —— 0,6 Nm3/godz
● Czystość — — 99,9995%
● Ciśnienie ——≤0,5 MPa
● Atmosferyczny punkt rosy ——≤-60℃
Uwaga: niższe wymagania dotyczące zawartości tlenu i punktu rosy, urządzenie do oczyszczania azotu z serii NP jest opcjonalne.
 
Zdjęcie produktu:
Przenośny generator azotu o stabilnym ciśnieniu, maszyna do produkcji azotu 0,6 Nm3 / godz 0
Data dostawy: 75 dni po otrzymaniu wpłaty,
Miesięczna produkcja: 60 zestawów / miesiąc
Termin płatności: 30% depozytu na podstawie podpisanego PI, 70% salda należy wpłacić przed wysyłką.
Obsługa posprzedażna: instalacja w fabryce i kwalifikowana akceptacja debugowania

Szczegóły kontaktu
Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jack Shi

Tel: +8615962151869

Faks: 86-512-66067218

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)