Wyślij wiadomość
Dom ProduktyGenerator azotu PSA

Generator azotu o bardzo wysokiej czystości 0,4 Nm3 / godz. Dla przemysłu krzemowego półprzewodników

Orzecznictwo
Chiny Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Tak się cieszę, że mogę współpracować z Cherish Gas i szczęśliwie ze sobą pracowaliśmy. Mamy produkty wysokiej jakości i najlepszą obsługę. Wszelkie problemy zostaną rozwiązane i natychmiast uzyskamy informację zwrotną. Doceniony!

—— Emad

Podczas współpracy z Cherish Gas jesteśmy pod wrażeniem ich umiejętności zawodowych. Nie tylko za produkty, ale także za obsługę. Mam nadzieję pracować przez długi czas.

—— Joel

Im Online Czat teraz

Generator azotu o bardzo wysokiej czystości 0,4 Nm3 / godz. Dla przemysłu krzemowego półprzewodników

Generator azotu o bardzo wysokiej czystości 0,4 Nm3 / godz. Dla przemysłu krzemowego półprzewodników
Generator azotu o bardzo wysokiej czystości 0,4 Nm3 / godz. Dla przemysłu krzemowego półprzewodników Generator azotu o bardzo wysokiej czystości 0,4 Nm3 / godz. Dla przemysłu krzemowego półprzewodników

Duży Obraz :  Generator azotu o bardzo wysokiej czystości 0,4 Nm3 / godz. Dla przemysłu krzemowego półprzewodników

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Cherish
Numer modelu: PN-0.4-595-5-A
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudło ze sklejki
Czas dostawy: 75 dni po otrzymaniu wpłaty.
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 60 zestawów

Generator azotu o bardzo wysokiej czystości 0,4 Nm3 / godz. Dla przemysłu krzemowego półprzewodników

Opis
Wydajność azotu: 0,4 Nm3/godz Czystość: 99,9995%
Nacisk: ≤0,5 MPa Atmosferyczny punkt rosy: ≤-60℃
High Light:

instalacja generacji n2

,

generator azotu do powietrza

Maszyna do produkcji azotu PSA o wysokiej czystości stosowana w przemyśle półprzewodnikowym
 
1, zasada działania generatora azotu PSA:
Urządzenie do produkcji azotu z adsorpcją zmiennociśnieniową to nowy typ urządzeń do separacji powietrza, ze sprężonym powietrzem jako surowcem i węglowym sitem molekularnym jako adsorbentem.Wykorzystując proces PSA w normalnej temperaturze i niskim ciśnieniu, adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) tlenu i azotu w sicie molekularnym węgla przy użyciu szybkości dyfuzji powietrza jest inna, poprzez otwieranie i zamykanie zaworu sterującego programowalnego sterownika, realizuje adsorpcję ciśnienia i odpędzanie próżniowe proces, całkowite oddzielenie tlenu, azotu, uzyskanie azotu o wysokiej czystości, czystość azotu i szybkość produkcji gazu można dostosować do potrzeb klientów.
 
Nasza firma produkuje zwykłe urządzenie do wytwarzania azotu, czystość azotu wynosi 98 ~ 99,99%, wielkość produkcji azotu wynosi 5 ~ 1000 Nm3 / h, zwykłe urządzenie do wytwarzania azotu z urządzeniem do oczyszczania azotu staje się azotem o wysokiej czystości typu azotu system wytwarzania, czystość azotu może osiągnąć 99,9995%, poziom tlenu w azocie jest mniejszy lub równy 5 PPM, punkt rosy mniejszy lub równy -60 ℃.
 
 
2, cechy produktu:

 • Surowe powietrze jest pobierane z natury, a azot jest wytwarzany przez dostarczanie sprężonego powietrza i prądu.Niskie zużycie energii, niskie koszty eksploatacji.
 • Czystość azotu można łatwo regulować.Na czystość azotu ma wpływ tylko objętość wydechu azotu.Czystość zwykłego azotu jest dowolnie regulowana w zakresie od 95% do 99,99%; Maszyna do wytwarzania azotu o wysokiej czystości może być regulowana w zakresie od 99% do 99,999% według uznania użytkownika.
 • Wysoki stopień automatyzacji urządzeń, produkcja gazu szybka, bezobsługowa. Azot może być generowany w ciągu 10-15 minut po uruchomieniu i wyłączeniu przez naciśnięcie przycisku.
 • Sprzęt ma prosty proces technologiczny, zwartą konstrukcję, małą powierzchnię podłogi i dużą zdolność adaptacji.
 • Pakowanie sita molekularnego metodą burzy śnieżnej, unikanie zjawiska proszku sita molekularnego spowodowanego szokiem powietrznym pod wysokim ciśnieniem i zapewnienie długiego użytkowania sita molekularnego.
 • Cyfrowy przepływomierz z wyświetlaczem z kompensacją ciśnienia, precyzyjnym przyrządem do monitorowania procesów przemysłowych, z chwilowym przepływem i funkcją obliczania skumulowanego.
 • Testowanie online analizatora importu, wysoka precyzja, bezobsługowość.

 

 1. Pola aplikacji
 • Aplikacja przemysłowa SMT
  Wypełnianie azotem spawanie rozpływowe i lutowanie falowe, przy użyciu azotu może skutecznie ograniczać utlenianie lutu, poprawiać zdolność zwilżania spawania, przyspieszać prędkość zwilżania, zmniejszać produkcję kulek cynowych, unikać mostkowania i zmniejszać wady spawania, producenci elektroniki DEMING SMT z setki zestawów ekonomicznych maszyn do adsorpcji azotu zmiennociśnieniowego, przemysł SMT ma dużą bazę klientów, udział w branży SMT przekracza 90%.
 • Zastosowania przemysłu opakowań półprzewodnikowych
  Azot jest używany do pakowania, spiekania, wyżarzania, redukcji i przechowywania. Maszyna do produkcji azotu z adsorpcją zmiennociśnieniową pomaga głównym producentom w branży zdobyć pierwszą szansę w konkursie, aby osiągnąć skuteczne zwiększenie wartości.
 • Zastosowania przemysłu komponentów elektronicznych
  Spawanie selektywne, przedmuchiwanie i hermetyzacja azotem.Udowodniono naukowo, że obojętna ochrona przed azotem jest niezbędnym i ważnym ogniwem udanej produkcji wysokiej jakości komponentów elektronicznych.
 • Zastosowanie w przemyśle chemicznym i przemyśle nowych materiałów
  Azot służy do tworzenia atmosfery beztlenowej w procesach chemicznych, do poprawy bezpieczeństwa procesu produkcyjnego oraz do zasilania transportu płynów.Ropa naftowa: może być stosowana do odazotowania zbiorników rurociągów w systemie, napełniania azotem, wymiany i wykrywania nieszczelności zbiorników magazynowych, ochrony gazów łatwopalnych, a także uwodornienia oleju napędowego i reformingu katalitycznego.
 • Metalurgia proszków, przemysł obróbki metali
  Zastosowanie w przemyśle obróbki cieplnej wyżarzanie stali, żelaza, miedzi, wyrobów aluminiowych, karbonizacja, ochrona pieców wysokotemperaturowych, montaż części metalowych w niskich temperaturach i cięcie plazmowe.
 • Zastosowania w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym
  Stosowany głównie w pakowaniu żywności, konserwowaniu żywności, przechowywaniu żywności, suszeniu i sterylizacji żywności, pakowaniu leków, gazie zastępczym leków, atmosferze transportu leków.
 • Inne obszary zastosowania

Oprócz zastosowania maszyny azotowej w powyższych gałęziach przemysłu, w kopalni węgla, formowaniu wtryskowym, lutowaniu twardym, azotu do opon, wulkanizacji gumy i wielu innych dziedzinach są szeroko stosowane. Wraz z postępem nauki i technologii oraz rozwojem społeczeństwa urządzenie azotowe znajduje zastosowanie w coraz większej liczbie dziedzin.Produkcja gazu na miejscu (maszyna do produkcji azotu) stopniowo zastępuje tradycyjne metody dostarczania azotu, takie jak odparowywanie ciekłego azotu i butelkowany azot, dzięki zaletom oszczędzania inwestycji, niskich kosztów i wygodnego użytkowania.

 
4, Skład maszyny do produkcji azotu PSA:

 • System oczyszczania sprężonego powietrza: węglowe sito molekularne jest kluczowym materiałem do określenia zdolności produkcyjnej maszyny azotowej.Ponieważ sprężone powietrze dostarczane przez sprężarkę powietrza zwykle zawiera olej i wodę, olej i woda zmniejszają zdolność adsorpcji węglowego sita molekularnego, więc sprężone powietrze musi usunąć olej i wodę przed wejściem do systemu separacji tlenu i azotu.Po pierwsze, powietrze jest sprężane przez sprężarkę do 0,75-1,0 MPa i wchodzi do systemu oczyszczania powietrza, filtr rurociągu usunie większość wody, oleju i zanieczyszczeń mechanicznych, a następnie liofilizator odwadnia przez chłodzenie i powoduje rosę ciśnieniową od 2 ℃ do 10 ℃, ponadto powietrze jest przetwarzane przez filtr precyzyjny, filtr superprecyzyjny i odtłuszczacz z węglem aktywnym, powietrze o ciśnieniu 0,75-1,0 MPa, ciśnieniowy punkt rosy od 2 ℃ do 10 ℃ oraz olej zawartość mniej czysta 0,01 Ppm zostanie uzyskana.System oczyszczania sprężonego powietrza składa się z filtra rurociągu, liofilizatora, filtra dokładnego, filtra ultradokładnego, odolejarki z węglem aktywnym, automatycznego zaworu kanalizacyjnego, zaworu kulowego i tak dalej.
 • System zbiornika powietrza: Celem systemu zbiornika powietrza jest zapewnienie stabilności gazu używanego w systemie separacji tlenu i azotu.Po przełączeniu systemu separacji tlenu i azotu może to zapobiec zbyt szybkiemu chwilowemu przepływowi powietrza, wpłynąć na efekt oczyszczania powietrza, poprawić jakość sprężonego powietrza wchodzącego do adsorbera i pomóc przedłużyć żywotność sita molekularnego. Powietrze system zbiornika składa się ze zbiornika powietrza, zaworu ochronnego, zaworu kulowego, zaworu kulowego, manometru itp.
 • Korpus maszyny do wytwarzania azotu: system separacji tlenu i azotu jest podstawową częścią separacji powietrza.Jego głównym korpusem są dwie wieże adsorpcyjne wypełnione węglowymi sitami molekularnymi.Kiedy czyste sprężone powietrze wchodzi do wieży adsorpcyjnej, tlen, dwutlenek węgla i woda śladowa są absorbowane przez węglowe sito molekularne, a azot jest wyprowadzany z wylotu.Kiedy azot jest adsorbowany w jednej kolumnie, tlen, dwutlenek węgla i woda zaadsorbowane na sicie molekularnym mogą być odprowadzane z porów przez dekompresję w drugiej kolumnie, aby uzyskać biodesorpcję sita molekularnego. Dwie kolumny adsorbują i regenerują na przemian i w sposób ciągły wyjściowy azot Główny korpus maszyny do wytwarzania azotu składa się z wieży adsorpcyjnej, wypełnionego wieżą węglowego sita molekularnego, zaworu pneumatycznego, tłumika, przepustnicy, cylindra sprężania, manometru i tak dalej.
 • Układ buforowy azotu: Główną funkcją układu buforowego azotu jest zrównoważenie ciśnienia i czystości azotu oddzielonego od głównego korpusu maszyny do wytwarzania azotu i zapewnienie ciągłego dostarczania azotu. W tym samym czasie, gdy wieża adsorpcyjna jest przekształcana z regeneracji do adsorpcji, naładuje częściowo kwalifikowany azot przechowywany w wieży adsorpcyjnej w celu ochrony złoża sita molekularnego, a także pomoże zwiększyć ciśnienie wieży adsorpcyjnej. W tym samym czasie, gdy wieża adsorpcyjna regeneruje się do adsorpcji, naładuje częściowo kwalifikowany azot przechowywany w złożu ochronnym wieży adsorpcyjnej, a także pomaga zwiększyć ciśnienie wieży adsorpcyjnej.Układ buforowy azotu składa się ze zbiornika buforowego, przepływomierza, filtra przeciwpyłowego, zaworu regulującego ciśnienie, przepustnicy, zaworu ochronnego itp.
 • Elektryczny system sterowania: Głównymi funkcjami elektrycznego systemu sterowania są uruchamianie i zatrzymywanie urządzeń, wyświetlanie lampki kontrolnej stanu pracy, sygnalizacja alarmu dźwiękowo-świetlnego usterki, wyświetlanie czystości i napędzanie zaworu pneumatycznego zgodnie z ustawionym programem. Elektryczny system sterowania składa się programowalnego sterownika, potrójnego źródła powietrza, elektrozaworu, lampki kontrolnej, mikrometru tlenu itp. Jest instalowany głównie w elektrycznej szafie sterowniczej.

 
5, parametry techniczne

Stabilne i regulowane ciśnienie, czystość i przepływ w celu zaspokojenia różnych potrzeb klientów
● Wydajność azotu —— 0,4 Nm3/godz
● Czystość — — 99,9995%
● Ciśnienie ——≤0,5 MPa
● Atmosferyczny punkt rosy ——≤-60℃
Uwaga: niższe wymagania dotyczące zawartości tlenu i punktu rosy, urządzenie do oczyszczania azotu z serii NP jest opcjonalne.
 
Zdjęcie produktu:
Generator azotu o bardzo wysokiej czystości 0,4 Nm3 / godz. Dla przemysłu krzemowego półprzewodników 0
Data dostawy: 75 dni po otrzymaniu wpłaty,
Miesięczna produkcja: 60 zestawów / miesiąc
Termin płatności: 30% depozytu na podstawie podpisanego PI, 70% salda należy wpłacić przed wysyłką.
Obsługa posprzedażna: instalacja w fabryce i kwalifikowana akceptacja debugowania

Szczegóły kontaktu
Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jack Shi

Tel: +8615962151869

Faks: 86-512-66067218

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)