Wyślij wiadomość
Dom ProduktyGenerator tlenu VPSA

99% czystości PSA Generator azotu Sprzęt dla przemysłu spożywczego 470Nm3 / godz

Orzecznictwo
Chiny Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Tak się cieszę, że mogę współpracować z Cherish Gas i szczęśliwie ze sobą pracowaliśmy. Mamy produkty wysokiej jakości i najlepszą obsługę. Wszelkie problemy zostaną rozwiązane i natychmiast uzyskamy informację zwrotną. Doceniony!

—— Emad

Podczas współpracy z Cherish Gas jesteśmy pod wrażeniem ich umiejętności zawodowych. Nie tylko za produkty, ale także za obsługę. Mam nadzieję pracować przez długi czas.

—— Joel

Im Online Czat teraz

99% czystości PSA Generator azotu Sprzęt dla przemysłu spożywczego 470Nm3 / godz

99% czystości PSA Generator azotu Sprzęt dla przemysłu spożywczego 470Nm3 / godz
99% czystości PSA Generator azotu Sprzęt dla przemysłu spożywczego 470Nm3 / godz

Duży Obraz :  99% czystości PSA Generator azotu Sprzęt dla przemysłu spożywczego 470Nm3 / godz

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Cherish
Numer modelu: PN-470-29-7-A
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudło ze sklejki
Czas dostawy: 75 dni po otrzymaniu wpłaty.
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 60 zestawów

99% czystości PSA Generator azotu Sprzęt dla przemysłu spożywczego 470Nm3 / godz

Opis
Wyjście azotu: 470 Nm3/godz Czystość: 99%
Nacisk: ≤0,7Mpa Atmosferyczny punkt rosy: ≤ 40 ℃
High Light:

generator azotu azotu

,

produkcja azotu przez system psa

Generator azotu PSA

1, zasada działania generatora azotu PSA:

Urządzenie do produkcji azotu z adsorpcją zmiennociśnieniową to nowy typ urządzeń do separacji powietrza, ze sprężonym powietrzem jako surowcem i węglowym sitem molekularnym jako adsorbentem. Wykorzystując proces PSA w normalnej temperaturze i niskim ciśnieniu, adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) tlenu i azot w sicie molekularnym węgla przy użyciu szybkości dyfuzji powietrza jest inny, poprzez otwieranie i zamykanie zaworu sterującego programowalnego sterownika, realizować proces adsorpcji ciśnieniowej i usuwania próżni, całkowite oddzielenie tlenu, azotu, uzyskanie azotu o wysokiej czystości, czystość azotu i tempo produkcji gazu może dostosować do potrzeb klientów.

 

Nasza firma produkuje zwykłe urządzenie do wytwarzania azotu, czystość azotu wynosi 98 ~ 99,99%, wielkość produkcji azotu wynosi 5 ~ 1000 Nm3 / h, zwykłe urządzenie do wytwarzania azotu z urządzeniem do oczyszczania azotu staje się azotem o wysokiej czystości typu azotu system wytwarzania, czystość azotu może osiągnąć 99,9995%, poziom tlenu w azocie jest mniejszy lub równy 5 PPM, punkt rosy mniejszy lub równy -60 ℃.

 

2, cechy produktu:

 • Niski koszt: zaawansowany proces PSA to prosta metoda produkcji azotu.Azot jest generowany w ciągu kilku minut po uruchomieniu, przy niskim zużyciu energii.Koszt azotu jest niższy niż koszt produkcji azotu z kriogenicznej separacji powietrza.
 • Niezawodna wydajność: importowane sterowanie mikrokomputerem, automatyczna obsługa, brak specjalnych operatorów szkoleniowych, wystarczy nacisnąć włącznik startowy, może działać automatycznie, aby osiągnąć ciągłą produkcję azotu. Czystość azotu jest stabilna i jest monitorowana i wyświetlana przez instrument w celu zapewnienia wymaganej czystości azotu .
 • Doskonałe sito molekularne z importowanego węgla: charakteryzuje się dużą zdolnością adsorpcji, wysoką odpornością na ściskanie i długą żywotnością.
 • Zawór sterujący wysokiej jakości: doskonały importowany specjalny zawór pneumatyczny może zapewnić stabilną i niezawodną pracę sprzętu do produkcji azotu. Silna siła techniczna i doskonała obsługa posprzedażna. Sprzęt jest kontenerowany i należy podłączyć tylko źródło gazu, źródło zasilania i źródło wody podczas instalacji w terenie. Doskonała technologia montażu elektrycznego i mechanicznego, zapewnianie ciągłej obsługi technicznej, odpowiedzialność za uruchomienie witryny i szkolenie.
 • Szybka prędkość rozruchu, 15-30 minut, aby zapewnić kwalifikowany azot.
 • W pełni automatyczna praca urządzeń, cały proces może być realizowany bez nadzoru.
 • Wysokowydajne wypełnienie sita molekularnego, bardziej zwarte, solidniejsze, dłuższa żywotność.
 • Stabilne i regulowane ciśnienie, czystość i przepływ w celu zaspokojenia różnych potrzeb klientów.
 • Rozsądna struktura, zaawansowany proces, bezpieczny i stabilny, niskie zużycie energii w porównaniu z butelkowanym azotem, działanie ciekłym azotem o wysokich kosztach, mechanizm produkcji azotu zapewniający najniższy koszt azotu, do długoterminowego zaangażowania w żywność, produkty chemiczne, produkty sprzętowe , produkty farmaceutyczne i inne przedsiębiorstwa produkcyjne i przetwórcze, zastosowanie maszyny azotowej jest najbardziej opłacalne.

 

Główne obszary zastosowania: generator azotu PSA szeroko stosowany w przemyśle elektronicznym, metalurgicznym, petrochemicznym, spożywczym, farmaceutycznym, włókien chemicznych, obróbce cieplnej, oponach gumowych itp.

 

3, Skład maszyny do produkcji azotu PSA:

 • System oczyszczania sprężonego powietrza: węglowe sito molekularne jest kluczowym materiałem do określenia zdolności produkcyjnej maszyny azotowej.Ponieważ sprężone powietrze dostarczane przez sprężarkę powietrza zwykle zawiera olej i wodę, olej i woda zmniejszają zdolność adsorpcji węglowego sita molekularnego, więc sprężone powietrze musi usunąć olej i wodę przed wejściem do systemu separacji tlenu i azotu.Po pierwsze, powietrze jest sprężane przez sprężarkę do 0,75-1,0 MPa i wchodzi do systemu oczyszczania powietrza, filtr rurociągu usunie większość wody, oleju i zanieczyszczeń mechanicznych, a następnie liofilizator odwadnia przez chłodzenie i powoduje rosę ciśnieniową od 2 ℃ do 10 ℃, ponadto powietrze jest przetwarzane przez filtr precyzyjny, filtr superprecyzyjny i odtłuszczacz z węglem aktywnym, powietrze o ciśnieniu 0,75-1,0 MPa, ciśnieniowy punkt rosy od 2 ℃ do 10 ℃ oraz olej zawartość mniej czysta 0,01 Ppm zostanie uzyskana.System oczyszczania sprężonego powietrza składa się z filtra rurociągu, liofilizatora, filtra dokładnego, filtra ultradokładnego, odolejarki z węglem aktywnym, automatycznego zaworu kanalizacyjnego, zaworu kulowego i tak dalej.
 • System zbiornika powietrza: Celem systemu zbiornika powietrza jest zapewnienie stabilności gazu używanego w systemie separacji tlenu i azotu.Po przełączeniu systemu separacji tlenu i azotu może to zapobiec zbyt szybkiemu chwilowemu przepływowi powietrza, wpłynąć na efekt oczyszczania powietrza, poprawić jakość sprężonego powietrza wchodzącego do adsorbera i pomóc przedłużyć żywotność sita molekularnego. Powietrze system zbiornika składa się ze zbiornika powietrza, zaworu ochronnego, zaworu kulowego, zaworu kulowego, manometru itp.
 • Korpus maszyny do wytwarzania azotu: system separacji tlenu i azotu jest podstawową częścią separacji powietrza.Jego głównym korpusem są dwie wieże adsorpcyjne wypełnione węglowymi sitami molekularnymi.Kiedy czyste sprężone powietrze wchodzi do wieży adsorpcyjnej, tlen, dwutlenek węgla i woda śladowa są absorbowane przez węglowe sito molekularne, a azot jest wyprowadzany z wylotu.Kiedy azot jest adsorbowany w jednej kolumnie, tlen, dwutlenek węgla i woda zaadsorbowane na sicie molekularnym mogą być odprowadzane z porów przez dekompresję w drugiej kolumnie, aby uzyskać biodesorpcję sita molekularnego. Dwie kolumny adsorbują i regenerują na przemian i w sposób ciągły wyjściowy azot Główny korpus maszyny do wytwarzania azotu składa się z wieży adsorpcyjnej, wypełnionego wieżą węglowego sita molekularnego, zaworu pneumatycznego, tłumika, przepustnicy, cylindra sprężania, manometru i tak dalej.
 • Układ buforowy azotu: Główną funkcją układu buforowego azotu jest zrównoważenie ciśnienia i czystości azotu oddzielonego od głównego korpusu maszyny do wytwarzania azotu i zapewnienie ciągłego dostarczania azotu. W tym samym czasie, gdy wieża adsorpcyjna jest przekształcana z regeneracji do adsorpcji, naładuje częściowo kwalifikowany azot przechowywany w wieży adsorpcyjnej w celu ochrony złoża sita molekularnego, a także pomoże zwiększyć ciśnienie wieży adsorpcyjnej. W tym samym czasie, gdy wieża adsorpcyjna regeneruje się do adsorpcji, naładuje częściowo kwalifikowany azot przechowywany w złożu ochronnym wieży adsorpcyjnej, a także pomaga zwiększyć ciśnienie wieży adsorpcyjnej.Układ buforowy azotu składa się ze zbiornika buforowego, przepływomierza, filtra przeciwpyłowego, zaworu regulującego ciśnienie, przepustnicy, zaworu ochronnego itp.
 • Elektryczny system sterowania: Głównymi funkcjami elektrycznego systemu sterowania są uruchamianie i zatrzymywanie urządzeń, wyświetlanie lampki kontrolnej stanu pracy, sygnalizacja alarmu dźwiękowo-świetlnego usterki, wyświetlanie czystości i napędzanie zaworu pneumatycznego zgodnie z ustawionym programem. Elektryczny system sterowania składa się programowalnego sterownika, potrójnego źródła powietrza, elektrozaworu, lampki kontrolnej, mikrometru tlenu itp. Jest instalowany głównie w elektrycznej szafie sterowniczej.

 

3, Parametry techniczne

Stabilne i regulowane ciśnienie, czystość i przepływ w celu zaspokojenia różnych potrzeb klientów

● Wydajność azotu —— 470 Nm3/godz

● Czystość ——99%

● Ciśnienie ——≤0,7 MPa

● Atmosferyczny punkt rosy ——≤-40℃

Uwaga: niższe wymagania dotyczące zawartości tlenu i punktu rosy, urządzenie do oczyszczania azotu z serii NP jest opcjonalne.

 

Zdjęcie produktu:

99% czystości PSA Generator azotu Sprzęt dla przemysłu spożywczego 470Nm3 / godz 0

Data dostawy: 75 dni po otrzymaniu wpłaty,

Miesięczna produkcja: 60 zestawów / miesiąc

Termin płatności: 30% depozytu na podstawie podpisanego PI, 70% salda należy wpłacić przed wysyłką.

Obsługa posprzedażna: instalacja w fabryce i kwalifikowana akceptacja debugowania

Szczegóły kontaktu
Suzhou Cherish Gas Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jack Shi

Tel: +8615962151869

Faks: 86-512-66067218

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)