Dom ProduktyGenerator azotu o wysokiej czystości

998Nm3 / godz. Wydajność energetyczna generatora azotu o wysokiej wydajności i czystości

Orzecznictwo
Chiny Suzhou Since Gas Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Suzhou Since Gas Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Bardzo się cieszę, że współpracuję z Since Technology i szczęśliwie współpracowaliśmy ze sobą.

—— Emad

Podczas współpracy z Since Technology jesteśmy pod wrażeniem ich umiejętności zawodowych.

—— Joel

Im Online Czat teraz

998Nm3 / godz. Wydajność energetyczna generatora azotu o wysokiej wydajności i czystości

998Nm3 / godz. Wydajność energetyczna generatora azotu o wysokiej wydajności i czystości
998Nm3 / godz. Wydajność energetyczna generatora azotu o wysokiej wydajności i czystości 998Nm3 / godz. Wydajność energetyczna generatora azotu o wysokiej wydajności i czystości 998Nm3 / godz. Wydajność energetyczna generatora azotu o wysokiej wydajności i czystości

Duży Obraz :  998Nm3 / godz. Wydajność energetyczna generatora azotu o wysokiej wydajności i czystości

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Since
Numer modelu: PN-998-595-5-A
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudło ze sklejki
Czas dostawy: 75 dni po otrzymaniu wpłaty.
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 60 zestawów

998Nm3 / godz. Wydajność energetyczna generatora azotu o wysokiej wydajności i czystości

Opis
Produkcja azotu: 998Nm3 / godz Czystość: 99,9995%
Ciśnienie: ≤0,5Mpa Atmosferyczny punkt rosy: ≤ - 60 ℃
High Light:

n2 generation plant

,

air products nitrogen generator

1, Zasada działania generatora azotu PSA:

Urządzenie do produkcji azotu z adsorpcją zmiennociśnieniową jest nowym rodzajem urządzenia do oddzielania powietrza, w którym sprężone powietrze stanowi surowiec, a sito molekularne jako adsorbent. Stosując proces PSA w normalnej temperaturze i pod niskim ciśnieniem, adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) tlenu i azotu w sicie molekularnym węgla przy użyciu szybkości dyfuzji powietrza jest różna, poprzez programowalne sterowanie otwieraniem i zamykaniem zaworu sterującego, realizacja adsorpcji ciśnienia i odpędzania próżniowego proces, całkowite oddzielenie tlenu, azotu, uzyskanie wysokiej czystości azotu, czystości azotu i szybkości produkcji gazu można dostosować do potrzeb klientów.

Nasza firma produkuje zwykłe urządzenie do wytwarzania azotu typu azotowego, czystość azotu wynosi 98 ~ 99,99%, wielkość produkcji azotu wynosi 5 ~ 1000 Nm3 / h, zwykłe urządzenie do wytwarzania azotu typu azotowego z urządzeniem do oczyszczania azotu gazowego staje się azotem typu azotowego o wysokiej czystości dzięki systemowi czystość azotu może osiągnąć 99,9995%, poziom tlenu w azocie jest mniejszy lub równy 5 PPM, punkt rosy mniejszy lub równy - 60 ℃.

2, cechy produktu:

 • Surowe powietrze jest pobierane z natury, a azot jest wytwarzany przez dostarczanie sprężonego powietrza i energii. Niskie zużycie energii, niskie koszty eksploatacji.
 • Czystość azotu jest łatwa do dostosowania. Na czystość azotu wpływa tylko objętość spalin. Czystość zwykłego azotu jest arbitralnie dostosowywana między 95% a 99,99% machine Maszyna do produkcji azotu o wysokiej czystości może być regulowana między 99% a 99,999% według uznania użytkownika.
 • Wysoki stopień automatyzacji, szybka produkcja gazu, bez nadzoru. Azot można wytworzyć w ciągu 10-15 minut po uruchomieniu i wyłączeniu przez naciśnięcie przycisku.
 • Sprzęt charakteryzuje się prostym procesem technologicznym, zwartą strukturą, niewielką powierzchnią podłogi i dużą elastycznością.
 • Pakowanie sita molekularnego metodą śnieżycy, unikanie zjawiska puchu sita molekularnego spowodowanego uderzeniem powietrza pod wysokim ciśnieniem i zapewnienie długotrwałego użytkowania sita molekularnego.
 • Przepływomierz z wyświetlaczem cyfrowym i kompensacją ciśnienia, przyrządem o wysokiej precyzji do monitorowania procesu przemysłowego, z funkcją chwilowego przepływu i funkcją obliczania skumulowanego.
 • Importuj testy online analizatora, wysoka precyzja, bezobsługowy.

 1. Pola aplikacji
 • Aplikacja przemysłowa SMT
  Napełnianie azotem, spawanie rozpływowe i lutowanie na fali, za pomocą azotu może skutecznie ograniczyć utlenianie lutu, poprawić zdolność zwilżania spawania, przyspieszyć prędkość zwilżania, zmniejszyć produkcję cyny, uniknąć mostkowania i zmniejszyć wady spawalnicze, producenci elektroniki DEMING SMT z setki zestawów ekonomicznej maszyny do adsorpcji zmiennociśnieniowej z azotem, przemysł SMT ma dużą bazę klientów, udział przemysłu SMT wynosi ponad 90%.
 • Zastosowania w branży opakowań półprzewodnikowych
  Azot służy do pakowania, spiekania, wyżarzania, redukcji i magazynowania. Maszyna do produkcji azotu z adsorpcją zmiennociśnieniową pomaga głównym producentom w branży zdobyć pierwszą szansę w konkurencji, aby osiągnąć efektywne zwiększenie wartości.
 • Zastosowania w branży komponentów elektronicznych
  Selektywne spawanie, płukanie i kapsułkowanie azotem. Udowodniono, że naukowa ochrona przed obojętnym azotem jest niezbędnym i ważnym ogniwem w udanej produkcji wysokiej jakości komponentów elektronicznych.
 • Zastosowanie w przemyśle chemicznym i nowym przemyśle materiałowym
  Azot służy do tworzenia atmosfery beztlenowej w procesie chemicznym, w celu poprawy bezpieczeństwa procesu produkcyjnego i źródła zasilania transportu płynów. Ropa naftowa: może być stosowana do przedmuchiwania azotem zbiorników rurociągowych w systemie, napełniania azotem, wymiany i wykrywania wycieków w zbiornikach magazynowych, ochrony gazu palności, a także uwodornienia oleju napędowego i reformingu katalitycznego.
 • Metalurgia proszków, przemysł metalowy
  Zastosowanie w przemyśle obróbki cieplnej wyżarzanie stali, żelaza, miedzi, aluminium, karbonizacja, ochrona pieca w wysokiej temperaturze, montaż części metalowych w niskiej temperaturze i cięcie plazmowe.
 • Zastosowania w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym
  Stosowany głównie do pakowania żywności, konserwowania żywności, przechowywania żywności, suszenia i sterylizacji żywności, pakowania leków, gazu zastępującego leki, atmosfery transportu leków.
 • Inne obszary zastosowania

Oprócz zastosowania maszyny azotowej w powyższych branżach, w kopalni węgla, formowaniu wtryskowym, lutowaniu, azotowaniu opon, wulkanizacji gumy i wielu innych dziedzinach są szeroko stosowane. Wraz z postępem nauki i technologii oraz rozwojem społeczeństwa, urządzenie azotowe jest używany w coraz większej liczbie pól. Produkcja gazu na miejscu (maszyna do produkcji azotu) stopniowo zastępuje tradycyjne metody dostarczania azotu, takie jak odparowywanie ciekłego azotu i azot butelkowany, z korzyściami w postaci oszczędności inwestycji, niskiego kosztu i wygodnego użytkowania.

4, Skład maszyny do produkcji azotu PSA:

 • System oczyszczania sprężonego powietrza: Sito molekularne z węgla jest kluczowym materiałem do określenia wydajności produkcyjnej maszyny do azotu. Ponieważ sprężone powietrze dostarczane przez sprężarkę powietrza zwykle zawiera olej i wodę, olej i woda zmniejszą zdolność adsorpcyjną sita molekularnego węgla, więc sprężone powietrze musi usunąć olej i wodę przed wejściem do układu oddzielania tlenu i azotu. Po pierwsze, powietrze jest sprężane przez sprężarkę do 0,75-1,0 MPa i wchodzi do systemu oczyszczania powietrza, filtr rurociągowy usuwa większość wody, oleju i zanieczyszczeń mechanicznych, a następnie odwadnia urządzenie do liofilizacji poprzez chłodzenie i powoduje wzrost ciśnienia ciśnienia punkt to 2 ℃ do 10 ℃, ponadto powietrze jest przetwarzane przez filtr precyzyjny, filtr superprecyzyjny i odtłuszczacz z węglem aktywnym, powietrze o ciśnieniu 0,75-1,0 MPa, ciśnieniowy punkt rosy z 2 ℃ do 10 ℃ i olej zawartość mniej czysta 0,01 PPm zostanie uzyskana. System oczyszczania sprężonego powietrza składa się z filtra rurociągowego, liofilizatora, filtra dokładnego, filtra bardzo dokładnego, odolejacza z węglem aktywnym, automatycznego zaworu ściekowego, zaworu kulowego i tak dalej.
 • System zbiorników powietrza: Celem systemu zbiorników powietrza jest zapewnienie stabilności gazu wykorzystywanego w układzie oddzielania tlenu i azotu. Przełączenie układu separacji tlenu i azotu może zapobiec zbyt szybkiemu wzrostowi chwilowej prędkości przepływu powietrza, wpłynąć na efekt oczyszczania powietrza, poprawić jakość sprężonego powietrza wchodzącego do adsorbera i pomóc przedłużyć żywotność sita molekularnego. system zbiorników składa się ze zbiornika powietrza, zaworu ochronnego, zaworu kulowego, zaworu kulowego, manometru itp.
 • Korpus maszyny do produkcji azotu: System oddzielania tlenu i azotu jest podstawową częścią rozdziału powietrza. Jego głównym ciałem są dwie wieże adsorpcyjne wypełnione węglowym sitem molekularnym. Gdy czyste sprężone powietrze wchodzi do wieży adsorpcyjnej, tlen, dwutlenek węgla i woda śladowa są absorbowane przez sito molekularne węgla, a azot jest odprowadzany z wylotu. Gdy azot jest adsorbowany w jednej kolumnie, tlen, dwutlenek węgla i woda zaadsorbowane w sicie molekularnym mogą być odprowadzane z porów przez dekompresję w drugiej kolumnie, aby osiągnąć biodeorpcję sita molekularnego. Dwie kolumny adsorbują i regenerują się naprzemiennie i stale wytwarzają azot Główny korpus maszyny do produkcji azotu składa się z wieży adsorpcyjnej, sita molekularnego węgla wypełnionego wieżą, zaworu pneumatycznego, tłumika, przepustnicy, cylindra sprężania, manometru i tak dalej.
 • Układ buforowy azotu: Główną funkcją układu buforowego azotu jest zrównoważenie ciśnienia i czystości azotu oddzielonego od głównego korpusu maszyny do produkcji azotu i zapewnienie ciągłego dostarczania azotu. Jednocześnie, gdy wieża adsorpcyjna jest przekształcana z regeneracji do adsorpcji, naładuje częściowo zakwalifikowany azot przechowywany w wieży adsorpcyjnej, aby chronić złoże sita molekularnego, a także pomoże zwiększyć ciśnienie w wieży adsorpcyjnej. W tym samym czasie, gdy wieża adsorpcyjna regeneruje się do adsorpcji, ładuje częściowo zakwalifikowany azot przechowywany w złożu ochronnym wieży adsorpcyjnej, a także pomaga zwiększyć ciśnienie w wieży adsorpcyjnej. Układ buforowy azotu składa się ze zbiornika buforowego, przepływomierza, filtra przeciwpyłowego, zaworu regulującego ciśnienie, przepustnicy, zaworu ochronnego itp.
 • Elektryczny układ sterowania: Głównymi funkcjami elektrycznego układu sterowania są: uruchamianie i zatrzymywanie urządzenia, wyświetlanie lampki kontrolnej stanu pracy, sygnalizacja alarmu dźwiękowego błędu, wyświetlanie czystości i sterowanie zaworem pneumatycznym zgodnie z ustawionym programem. programowalnego sterownika, potrójnego źródła powietrza, elektrozaworu, lampki kontrolnej, mikrometru tlenu itp. Jest instalowany głównie w elektrycznej szafie sterowniczej.

5, parametry techniczne

Stabilne i regulowane ciśnienie, czystość i przepływ w celu zaspokojenia różnych potrzeb klientów

● Wydajność azotu —— 998 Nm3 / godz

● Czystość —— 99,9995%

● Ciśnienie —— ≤0,5Mpa

● Atmosferyczny punkt rosy --— ≤ - 60 ℃

Uwaga: niższa zawartość tlenu i wymaganie punktu rosy, urządzenie do oczyszczania azotu serii NP jest opcjonalne.

Zdjęcie produktu:

Data dostawy: 75 dni po otrzymaniu wpłaty,

Produkcja miesięczna: 60 zestawów / miesiąc

Termin płatności: 30% depozytu w stosunku do podpisanego PI, saldo 70% należy zapłacić przed wysyłką.

Po sprzedaży: instalacja w fabryce i debugowanie kwalifikowanej akceptacji

Szczegóły kontaktu
Suzhou Since Gas Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Jack Shi

Tel: +8615962151869

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)