Dom ProduktyGenerator azotu o wysokiej czystości

Generator azotowy o wysokiej czystości montowany na płozach Mała powierzchnia podłogi Długa żywotność

Orzecznictwo
Chiny Suzhou Since Gas Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Suzhou Since Gas Technology Co., Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Generator azotowy o wysokiej czystości montowany na płozach Mała powierzchnia podłogi Długa żywotność

Generator azotowy o wysokiej czystości montowany na płozach Mała powierzchnia podłogi Długa żywotność
Generator azotowy o wysokiej czystości montowany na płozach Mała powierzchnia podłogi Długa żywotność Generator azotowy o wysokiej czystości montowany na płozach Mała powierzchnia podłogi Długa żywotność Generator azotowy o wysokiej czystości montowany na płozach Mała powierzchnia podłogi Długa żywotność

Duży Obraz :  Generator azotowy o wysokiej czystości montowany na płozach Mała powierzchnia podłogi Długa żywotność

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Since
Numer modelu: PN-150-595-5-A
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudło ze sklejki
Czas dostawy: 75 dni po otrzymaniu wpłaty.
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 60 zestawów

Generator azotowy o wysokiej czystości montowany na płozach Mała powierzchnia podłogi Długa żywotność

Opis
Produkcja azotu: 150Nm3 / godz Czystość: 99,9995%
Ciśnienie: ≤0,5Mpa Atmosferyczny punkt rosy: ≤ - 60 ℃
High Light:

n2 generation plant

,

air products nitrogen generator

PSA Generator azotu o wysokiej czystości stosowany w przemyśle metalowym


1, Zasada działania generatora azotu PSA:
Urządzenie do produkcji azotu z adsorpcją zmiennociśnieniową jest nowym rodzajem urządzenia do oddzielania powietrza, w którym sprężone powietrze stanowi surowiec, a sito molekularne jako adsorbent. Stosując proces PSA w normalnej temperaturze i pod niskim ciśnieniem, adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) tlenu i azotu w sicie molekularnym węgla przy użyciu szybkości dyfuzji powietrza jest różna, poprzez programowalne sterowanie otwieraniem i zamykaniem zaworu sterującego, realizacja adsorpcji ciśnienia i odpędzania próżniowego proces, całkowite oddzielenie tlenu, azotu, uzyskanie wysokiej czystości azotu, czystości azotu i szybkości produkcji gazu można dostosować do potrzeb klientów.

Nasza firma produkuje zwykłe urządzenie do wytwarzania azotu typu azotowego, czystość azotu wynosi 98 ~ 99,99%, wielkość produkcji azotu wynosi 5 ~ 1000 Nm3 / h, zwykłe urządzenie do wytwarzania azotu typu azotowego z urządzeniem do oczyszczania azotu gazowego staje się azotem typu azotowego o wysokiej czystości dzięki systemowi czystość azotu może osiągnąć 99,9995%, poziom tlenu w azocie jest mniejszy lub równy 5 PPM, punkt rosy mniejszy lub równy - 60 ℃.

2, cechy produktu:

 • Surowe powietrze jest pobierane z natury, a azot jest wytwarzany przez dostarczanie sprężonego powietrza i energii. Niskie zużycie energii, niskie koszty eksploatacji.
 • Czystość azotu jest łatwa do dostosowania. Na czystość azotu wpływa tylko objętość spalin. Czystość zwykłego azotu jest arbitralnie dostosowywana między 95% a 99,99% machine Maszyna do produkcji azotu o wysokiej czystości może być regulowana między 99% a 99,999% według uznania użytkownika.
 • Wysoki stopień automatyzacji, szybka produkcja gazu, bez nadzoru. Azot można wytworzyć w ciągu 10-15 minut po uruchomieniu i wyłączeniu przez naciśnięcie przycisku.
 • Sprzęt charakteryzuje się prostym procesem technologicznym, zwartą strukturą, niewielką powierzchnią podłogi i silnymi możliwościami adaptacji.
 • Pakowanie sita molekularnego metodą śnieżycy, unikanie zjawiska puchu sita molekularnego spowodowanego uderzeniem powietrza pod wysokim ciśnieniem i zapewnienie długotrwałego użytkowania sita molekularnego.
 • Przepływomierz z wyświetlaczem cyfrowym i kompensacją ciśnienia, przyrządem pomocniczym o wysokiej precyzji do monitorowania procesów przemysłowych, z funkcją chwilowego przepływu i funkcją obliczania skumulowanego.
 • Importuj testy online analizatora, wysoka precyzja, bezobsługowy.

 1. Pola aplikacji
 • Aplikacja przemysłowa SMT
  Napełnianie azotem, spawanie rozpływowe i lutowanie na fali, za pomocą azotu może skutecznie ograniczyć utlenianie lutu, poprawić zdolność zwilżania spawania, przyspieszyć prędkość zwilżania, zmniejszyć produkcję cyny, uniknąć mostkowania i zmniejszyć wady spawalnicze, producenci elektroniki DEMING SMT z setki zestawów ekonomicznej maszyny do adsorpcji zmiennociśnieniowej z azotem, przemysł SMT ma dużą bazę klientów, udział przemysłu SMT wynosi ponad 90%.
 • Zastosowania w branży opakowań półprzewodnikowych
  Azot służy do pakowania, spiekania, wyżarzania, redukcji i przechowywania. Maszyna do produkcji azotu z adsorpcją zmiennociśnieniową pomaga głównym producentom w branży zdobyć pierwszą szansę w konkurencji, aby osiągnąć efektywne zwiększenie wartości.
 • Zastosowania w branży komponentów elektronicznych
  Selektywne spawanie, płukanie i kapsułkowanie azotem. Udowodniono, że naukowa ochrona przed obojętnym azotem jest niezbędnym i ważnym ogniwem w udanej produkcji wysokiej jakości komponentów elektronicznych.
 • Zastosowanie w przemyśle chemicznym i nowym przemyśle materiałowym
  Azot służy do tworzenia atmosfery beztlenowej w procesie chemicznym, w celu poprawy bezpieczeństwa procesu produkcyjnego i źródła zasilania transportu płynów. Ropa naftowa: może być stosowana do przedmuchiwania azotem zbiorników rurociągowych w systemie, napełniania azotem, wymiany i wykrywania wycieków w zbiornikach magazynowych, ochrony gazów łatwopalnych, a także uwodornienia oleju napędowego i reformingu katalitycznego.
 • Metalurgia proszków, przemysł metalowy
  Zastosowanie w przemyśle obróbki cieplnej wyżarzanie stali, żelaza, miedzi, aluminium, karbonizacja, ochrona pieca w wysokiej temperaturze, montaż części metalowych w niskiej temperaturze i cięcie plazmowe.
 • Zastosowania w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym
  Stosowany głównie do pakowania żywności, konserwowania żywności, przechowywania żywności, suszenia i sterylizacji żywności, pakowania leków, gazu zastępującego leki, atmosfery transportu leków.
 • Inne obszary zastosowania

Oprócz zastosowania maszyny azotowej w powyższych branżach, w kopalni węgla, formowaniu wtryskowym, lutowaniu, azotowaniu opon, wulkanizacji gumy i wielu innych dziedzinach są szeroko stosowane. Wraz z postępem nauki i technologii oraz rozwojem społeczeństwa, urządzenie azotowe jest używany w coraz większej liczbie pól. Produkcja gazu na miejscu (maszyna do produkcji azotu) stopniowo zastępuje tradycyjne metody dostarczania azotu, takie jak odparowywanie ciekłego azotu i azot w butelkach, z korzyściami w postaci oszczędności inwestycji, niskiego kosztu i wygodnego użytkowania.


4, Skład maszyny do produkcji azotu PSA:

 • System oczyszczania sprężonego powietrza: Sito molekularne z węgla jest kluczowym materiałem do określenia wydajności produkcyjnej maszyny do azotu. Ponieważ sprężone powietrze dostarczane przez sprężarkę powietrza zwykle zawiera olej i wodę, olej i woda zmniejszą zdolność adsorpcyjną sita molekularnego węgla, więc sprężone powietrze musi usunąć olej i wodę przed wejściem do układu oddzielania tlenu i azotu. Po pierwsze, powietrze jest sprężane przez sprężarkę do 0,75-1,0 MPa i wchodzi do systemu oczyszczania powietrza, filtr rurociągowy usuwa większość wody, oleju i zanieczyszczeń mechanicznych, a następnie odwadnia urządzenie do liofilizacji poprzez chłodzenie i powoduje wzrost ciśnienia punkt to 2 ℃ do 10 ℃, ponadto powietrze jest przetwarzane przez filtr precyzyjny, filtr superprecyzyjny i odtłuszczacz z węglem aktywnym, powietrze o ciśnieniu 0,75-1,0 MPa, ciśnieniowy punkt rosy z 2 ℃ do 10 ℃ i olej zawartość mniej czysta 0,01 PPm zostanie uzyskana. System oczyszczania sprężonego powietrza składa się z filtra rurociągowego, liofilizatora, filtra dokładnego, filtra bardzo dokładnego, odolejacza z węglem aktywnym, automatycznego zaworu ściekowego, zaworu kulowego i tak dalej.
 • System zbiorników powietrza: Celem systemu zbiorników powietrza jest zapewnienie stabilności gazu wykorzystywanego w układzie oddzielania tlenu i azotu. Przełączenie układu separacji tlenu i azotu może zapobiec zbyt szybkiemu wzrostowi chwilowej prędkości przepływu powietrza, wpłynąć na efekt oczyszczania powietrza, poprawić jakość sprężonego powietrza wchodzącego do adsorbera i pomóc przedłużyć żywotność sita molekularnego. system zbiorników składa się ze zbiornika powietrza, zaworu ochronnego, zaworu kulowego, zaworu kulowego, manometru itp.
 • Korpus maszyny do produkcji azotu: System separacji tlenu i azotu jest podstawową częścią separacji powietrza. Jego głównym ciałem są dwie wieże adsorpcyjne wypełnione węglowym sitem molekularnym. Gdy czyste sprężone powietrze wchodzi do wieży adsorpcyjnej, tlen, dwutlenek węgla i śladowa woda są absorbowane przez sito molekularne węgla, a azot jest odprowadzany z wylotu. Gdy azot jest adsorbowany w jednej kolumnie, tlen, dwutlenek węgla i woda zaadsorbowane w sicie molekularnym mogą być odprowadzane z porów przez dekompresję w drugiej kolumnie, aby osiągnąć biodeorpcję sita molekularnego. Dwie kolumny adsorbują i regenerują się naprzemiennie i stale wytwarzają azot Główny korpus maszyny do produkcji azotu składa się z wieży adsorpcyjnej, sita molekularnego węgla wypełnionego wieżą, zaworu pneumatycznego, tłumika, przepustnicy, cylindra sprężania, manometru i tak dalej.
 • Układ buforowy azotu: Główną funkcją układu buforowego azotu jest zrównoważenie ciśnienia i czystości azotu oddzielonego od głównego korpusu maszyny do produkcji azotu i zapewnienie ciągłego dostarczania azotu. Jednocześnie, gdy wieża adsorpcyjna jest przekształcana z regeneracji do adsorpcji, naładuje częściowo zakwalifikowany azot przechowywany w wieży adsorpcyjnej, aby chronić złoże sita molekularnego, a także pomoże zwiększyć ciśnienie w wieży adsorpcyjnej. W tym samym czasie, gdy wieża adsorpcyjna regeneruje się do adsorpcji, ładuje częściowo zakwalifikowany azot przechowywany w złożu ochronnym wieży adsorpcyjnej, a także pomaga zwiększyć ciśnienie w wieży adsorpcyjnej. Układ buforowy azotu składa się ze zbiornika buforowego, przepływomierza, filtra przeciwpyłowego, zaworu regulującego ciśnienie, przepustnicy, zaworu ochronnego itp.
 • Elektryczny układ sterowania: Głównymi funkcjami elektrycznego układu sterowania są: uruchamianie i zatrzymywanie urządzenia, wyświetlanie lampki kontrolnej stanu pracy, sygnalizacja alarmu dźwiękowego błędu, wyświetlanie czystości i sterowanie zaworem pneumatycznym zgodnie z ustawionym programem. programowalnego sterownika, potrójnego źródła powietrza, elektrozaworu, lampki kontrolnej, mikrometru tlenowego itp. Jest instalowany głównie w elektrycznej szafie sterowniczej.


5, parametry techniczne
Stabilne i regulowane ciśnienie, czystość i przepływ w celu zaspokojenia różnych potrzeb klientów
● Wydajność azotu —— 150Nm3 / godz
● Czystość —— 99,9995%
● Ciśnienie —— ≤0,5Mpa
● Atmosferyczny punkt rosy —— ≤ 60 ℃
Uwaga: niższa zawartość tlenu i wymaganie punktu rosy, urządzenie do oczyszczania azotu serii NP jest opcjonalne.

Zdjęcie produktu:

Data dostawy: 75 dni po otrzymaniu wpłaty,
Produkcja miesięczna: 60 zestawów / miesiąc
Termin płatności: 30% depozytu w stosunku do podpisanego PI, saldo 70% należy zapłacić przed wysyłką.
Po sprzedaży: instalacja w fabryce i debugowanie kwalifikowanej akceptacji

Szczegóły kontaktu
Suzhou Since Gas Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Jack Shi

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)